×
  • −10%
  • Nauja
    Čiužinys Pro Dynamic H4 - Čiužiniai - 1

Unikalūs „Pro Dynamic H4“ čiužinyje naudojami komponentai efektyviai padidina mūsų kūno regeneraciją po fizinio krūvio. Svarbiausią vaidmenį šiame derinyje atlieka novatoriškos „Gelax“ putos, derinančios gelio, labai elastingų putų ir termoelastinių putų (dar vadinamų visko) savybes. Dėl to rezultatas buvo pasiektas užtikrinant puikų palaikymą kūno dalims, svarbioms fizinio krūvio metu. Tai savo ruožtu užtikrina efektyvų raumenų ir sąnarių atsipalaidavimą. Reikėtų pažymėti, kad šis efektas sustiprėjo profiliuojant „Gelax“ putas ir taip gavus septynias kietumo zonas.

Taip pat buvo naudojamos specializuotos antibakterinės putos, kurios kartu su kitais šio čiužinio privalumais, pavyzdžiui, užvalkalu, kurį galima plauti iki 60 laipsnių temperatūroje, „Pro Dynamic H4“ kelia aukštą kartelę sveikatos ir higienos prasme.

Patogumą papildo septynių zonų kišeninės „Multipocket“ tipo spyruoklės. Jų savarankiškas veikimas, padalijimas į septynias kietumo zonas, taip pat didelis atraminių taškų skaičius (daugiau nei 500 spyruoklių į 1 m2) daugelį metų buvo lemiamas aukšto poilsio standartas.

Unikali, graži ir moderni užvalkalo išvaizda buvo sujungta su itin funkcionaliu sprendimu - šilko baltymų panaudojimu jame. Šis efektyvus organinis junginys prisideda prie greitesnio nedidelių odos sužalojimų, tokių kaip įbrėžimai, mėlynės ir kt., regeneracijos.

 

>> Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą čiužinį! <<

 

Vidutinis pristatymo terminas

4 - 5 savaitės

Aukštis
20 cm
Čiužinio kietumas
H3 (vidutiniškai kietas)
H4 (kietas)
Čiužinio sudėtis
MultiPocket spyruoklės
Termoelastinis porolonas
Čiužinio savybės
7 anatominės zonos
Antibakterinis
Dvipusis
Ilgaamžis
Su ortopedinėmis savybėmis
Tinka alergiškiems
Kilmė
Europa
Garantija
24 mėn.

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.