×

Lauko kėdės

Lauko kėdės internetu. Kokybiški ir stilingi lauko baldai Jūsų sodui, kiemui, terasai ar balkonui. Platus lauko kėdžių ir kitų lauko baldų pasirinkimas už gerą kainą. Greitas ir nemokamas pristatymas.

Atlošiamos sodo kėdės, 2vnt., moka spalvos,...

Kaina 139,63 €
Su šiuo stilingu sodo kėdžių komplektu suteikite savo lauko erdvei dar daugiau komforto. Jos puikiai tiks bendraujant su šeima ir draugais ar tiesiog mėgaujantis deginimusi! Atlošiama kėdė yra pagaminta iš patvaraus plastiko, kuris užtikrina, kad ji yra atspari įvairioms oro sąlygoms bei lengvai valoma. Kėdės atlošas yra reguliuojamas, tad visada rasite patogiausią padėtį. Lengva konstrukcija užtikrina, kad lauko kėdę taip pat paprasta judinti iš vienos vietos į kitą. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, galite ją sulankstyti.

Atlošiamos sodo kėdės su pagalvėmis, 2vnt.,...

Kaina 280,94 €
Su šiuo prabangiu medinių sodo kėdžių komplektu suteikite savo lauko erdvei dar daugiau komforto. Jos puikiai tinka pokalbiams su šeima ir draugais ar tiesiog mėgaujantis atpalaiduojančiu deginimusi! Pagamintas iš itin patvaraus tikmedžio kietmedžio, šis tikmedžio medienos baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam itin lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą. Itin stora ir tvirta tikmedžio mediena užtikrina puikų stabilumą. Sėdynė iš lentjuosčių, lenkti porankiai ir atlošas prisitaiko prie jūsų kūno. Kėdžių atlošai gali būti reguliuojami 5 padėtimis, taip užtikrinant, kad visada rasite patogiausią. Be to, stora paminkštinta sėdynės ir nugaros pagalvėlė suteikia papildomo komforto. Siekiant užtikrinti lengvą plovimą, pagalvėlės užvalkalas gali būti nuimtas. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, galite ją sulankstyti.

Sodo krėslas su pagalvėle, pilkos spalvos,...

Kaina 93,06 €
Šis sodo krėslas su pagalvėlėmis taps puikia, ilgalaikį įspūdį sukuriančia jūsų sodo ir terasos detale! Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Patogus atsisėsti: siekiant suteikti komforto, pridedamos papildomos pagalvėlės. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje. Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Batavia kėdės su šviesiai žaliomis pagalvėmis,...

Kaina 275,73 €
Šios patogios ir elegantiškos medinės Batavia sodo kėdės suteiks jūsų sodui ar kiemui kaimiško žavesio. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą. Šlifuotas paviršius užtikrina, kad lauko kėdės yra atsparios įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomos. Jos taip pat puikiai tinka poilsiui arba pietavimui su draugais ar šeima. Pridėtos pagalvėlės yra praktiškos bei atlieka dekoratyvią funkciją.

Sudedamos sodo kėdės su pagalvėlėmis, 4vnt.,...

Kaina 469,60 €
Su šiuo pagalvėles turinčių viena ant kitos sudedamų sodo kėdžių komplektu suteikite savo valgomajam, sodui ar kiemui kaimiško žavesio! Pasižymintis elegantišku lentjuosčių dizainu, šis valgomojo kėdžių komplektas suteiks jūsų vidaus ar lauko erdvei naujo įvaizdžio. Šis tikmedžio medienos baldų komplektas yra pagamintas iš itin patvaraus tikmedžio kietmedžio ir buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžį sodo baldą. Jį lengva prižiūrėti ir valyti drėgna šluoste. Be to, nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, valgomojo kėdės gali būti sudėtos viena ant kitos. Negana to, pridėtos pagalvėlės suteikia papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi 2 virvučių rinkinius, kurių pagalba galite jas pritvirtinti prie kėdės. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Lauko valgomojo kėdės su pagalvėlėmis, 8vnt.,...

Kaina 587,65 €
Šis šiuolaikiškas medinių valgomojo kėdžių rinkinys su pagalvėlėmis suteiks jūsų sodui, terasai ar kiemui natūralumo. Šis medinių kėdžių rinkinys bus puikiu pasirinkimu pietavimui gryname ore. Šios valgomojo kėdės yra pagamintos iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus, patvaraus ir ilgaamžio tropinio kietmedžio - akacijos medienos masyvo. Lentjuosčių dizainas suteiks kaimiško žavesio. Negana to, pridėtos pagalvėlės sėdėjimo metu suteiks papildomo komforto. Jos yra pagamintos iš vandeniui atsparia danga dengto 100% poliesterio. Kiekviena pagalvėlė turi 2 virvučių rinkinius, kurių pagalba pritvirtinsite ją prie kėdės. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kėdės, 4vnt., pilkos, eukalipto masyvas...

Kaina 265,82 €
Šis 4 sulankstomų krėslų rinkinys puikiai papildys jūsų lauko baldus. Šie krėslai yra pagaminti iš eukalipto medienos masyvo, kuris užtikrina, kad kėdės yra patvarios, stabilios bei tinka naudojimui lauke. Jos taip pat pasižymi natūralia aliejaus apdaila, suteikiančia pakankamai lygią išvaizdą, užtikrina jų atsparumą įvairioms oro sąlygoms ir lengvą priežiūrą. Orui pralaidūs ir minkšti prisiliesti sėdynė ir atlošas iš tekstileno suteikia didžiausią komfortą poilsio metu. Porankiai užtikrina papildomą atramą. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, kėdės gali būti sulankstytos. Šias kėdes taip pat lengva surinkti.

Sodo kėdės, 8vnt., pilkos, eukalipto masyvas...

Kaina 511,19 €
Medinis sulankstomas krėslas puikiai papildys jūsų lauko baldus. Šie krėslai yra pagaminti iš eukalipto medienos masyvo, kuris užtikrina, kad kėdės yra patvarios, stabilios bei tinka naudojimui lauke. Jos taip pat pasižymi natūralia aliejaus apdaila, suteikiančia pakankamai lygią išvaizdą, užtikrina jų atsparumą įvairioms oro sąlygoms ir lengvą priežiūrą. Orui pralaidūs ir minkšti prisiliesti sėdynė ir atlošas iš tekstileno suteikia didžiausią komfortą poilsio metu. Porankiai užtikrina papildomą atramą. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, kėdės gali būti sulankstytos. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kėdės su šviesiai žaliomis pagalvėlėmis,...

Kaina 246,99 €
Šios medinės sodo kėdės suteiks jūsų sodui, kiemui ar bet kuriai kitai lauko erdvei vintažinio žavesio. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą. Lauko kėdžių rinkinys pasižymi atlošais iš lentjuosčių ir šiek tiek lenktais porankiais, kurie suteikia papildomo sėdėjimo komforto. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, jos taip pat gali būti sudėtos viena ant kitos. Pridėtos pagalvėlės yra praktiškos bei dekoratyvios.

Lauko valgomojo kėdės, 3vnt., akacijos...

Kaina 190,18 €
Šios medinės lauko valgomojo kėdės neabejotinai bus puikiu pasirinkimu pietavimui gryname ore savo sode ir kieme. Akacijos medienos masyvas: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis.Praktiški porankiai: šių pietų kėdžių porankiai sėdėjimo metu suteikia dar daugiau komforto.Stilingas dizainas: šios kryžminiu atlošo dizainu ir lentjuosčių sėdynės dizainu pasižyminčios kėdės taps jūsų erdvės puošmena. Pastaba:Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Batavia kėdės su pagalvėlėmis, 8vnt.,...

Kaina 1 042,38 €
Šios patogios ir elegantiškos medinės Batavia kėdės su pagalvėlėmis sode ar kieme atrodys tiesiog stulbinančiai. Pagamintas iš itin patvaraus tikmedžio kietmedžio, šis tikmedžio medienos baldų komplektas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam itin lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžį sodo baldą. Kruopščiai šlifuotas paviršius užtikrina, kad kėdės yra atsparios įvairioms oro sąlygoms ir paprastai valomos. Be to, jos suteiks jūsų sodui kaimiško žavesio. Jos itin tinka poilsiavimui arba pietavimui su savo draugais ar šeima. Be to, pridėtos pagalvėlės suteiks papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi 2 virvučių rinkinius, kurių pagalba pritvirtinsite jas prie kėdės. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kėdės, 2vnt., juodos spalvos, 48x62x84cm,...

Kaina 136,22 €
Mėgaukitės savo laisvalaikiu ir atsipalaiduokite sėdėdami ant šių stilingų sodo kėdžių. Jos puikiai tiks jūsų sodui, balkonui ir kiemui. UV spinduliams atspari medžiaga: kėdė yra pagaminta iš PE ratano, kuris užtikrina, kad ji yra atspari UV spinduliams ir ilgaamžė.Tvirtas ir stabilus rėmas: plieno rėmai suteikia tvirtumo ir stabilumo.Patogi atsisėsti: valgomojo kėdė turi atlošą, tad ant jos bus patogu sėdėti.Praktiški antgaliai ant kojelių: kėdė valgomajam turi antgalius ant kojelių, tad ji kur kas tvirčiau stovės ant grindų. Pastaba:Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Atlošiamos sodo kėdės su pagalvėmis, 6vnt.,...

Kaina 399,69 €
Šis madingas pagalvėles turintis atlošiamų sodo kėdžių rinkinys suteiks jūsų lauko erdvei dar daugiau komforto! Šie krėslai yra pagaminti iš pilka baltinta apdaila dengto, tankiais raštais pasižyminčio kietmedžio - akacijos medienos masyvo. Šios gražaus dizaino lauko kėdės yra stabilios, patvarios ir patrauklios. Kėdės atlošas gali būti atloštas 5 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią norimą padėtį. Be to, pridėtos pagalvėlės poilsio ar valgymo metu suteikia papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi elastinę juostą ir du virvučių rinkinius, kurie užtikrina, kad ją galėsite tvirtai pritvirtinti ant kėdės. Šios kėdės puikiai tinka pietavimui su savo šeima ar tiesiog mėgaujantis oru sode.

Lauko kėdė, ruda, natūralus ratanas, rudos...

Kaina 172,92 €
Mūsų unikali, kėdė iš natūralaus ratano yra puikus stiliaus ir funkcionalumo derinys. Jūsų sode ar terasoje ji be abejonės prikaustys visų žvilgsnius! Natūralaus ratano sėdėjimo ir atlošo zonų dėka, kėdė yra atspari vandeniui ir lengvai valoma. Medinės kojelės užtikrina šio baldo stabilumą, patvarumą bei suteikia jam vintažinio stiliaus. Ši lauko kėdė tiks bet kuriame interjere ir ją lengva surinkti. Pastaba: kėdę patariame uždengti tam, kad apsaugotumėte nuo lietaus, sniego ar šalčio.

Sodo valgomojo kėdės, 4vnt., pilkos spalvos,...

Kaina 303,15 €
Šios sodo valgomojo kėdės iš poliratano taps jūsų sodo ar kiemo puošmena! Jos bus puikiu pasirinkimu pietavimui gryname ore ar poilsiui sode. Pasižyminti poliratanu apvyniotu milteliniu būdu dengto plieno rėmu, lauko kėdė yra tvirta ir lengvai valoma. Porankiai yra pagaminti iš tropinio kietmedžio – akacijos medienos masyvo, kuris suteikia kaimiško žavesio. Be to, pietų kėdė turi lenktus atlošą ir porankius, tad ji pasižymi ergonomiška forma. Storos ir minkštos sėdynės pagalvėlės sėdėjimo metu suteikia papildomo komforto. Pagalvėlių užvalkalai su užtrauktukais gali būti lengvai nuimti ir išplauti. Lengva konstrukcija užtikrina, kad sodo kėdė yra lengvai judinama. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kėdės, 2vnt., tikmedžio medienos masyvas

Kaina 271,48 €
Šis 2 medinių sodo valgomojo kėdžių komplektas taps nesenstančia jūsų sodo, kiemo ar valgomojo detale! Pagamintas iš itin patvaraus tikmedžio kietmedžio, šis tikmedžio medienos baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam itin lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą. Kėdę lengva valyti ir prižiūrėti. Sodo valgomojo kėdę taip pat lengva surinkti.

Atlošiamos sodo kėdės su pagalvėlėmis, 3vnt.,...

Kaina 234,79 €
Šis madingas pagalvėles turintis atlošiamų sodo kėdžių rinkinys suteiks jūsų lauko erdvei dar daugiau komforto! Šie krėslai yra pagaminti iš pilka baltinta apdaila dengto, tankiais raštais pasižyminčio kietmedžio - akacijos medienos masyvo. Šios gražaus dizaino lauko kėdės yra stabilios, patvarios ir patrauklios. Kėdės atlošas gali būti atloštas 5 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią norimą padėtį. Be to, pridėtos pagalvėlės poilsio metu suteikia papildomo komforto. Jos yra pagamintos iš vandeniui atsparia danga dengto 100% poliesterio. Kiekviena pagalvėlė turi elastinę juostą ir du virvučių rinkinius, kurie užtikrina, kad ją galėsite tvirtai pritvirtinti ant kėdės. Šios medinės kėdės puikiai tinka pietavimui su savo šeima ar tiesiog mėgavimuisi oru sode.

Sodo kėdė su juodomis pagalvėlėmis,...

Kaina 223,10 €
Ši patogi ir elegantiška medinė sodo kėdė su pagalvėlėmis suteiks jūsų sodui ar kiemui kaimiško žavesio. Pagaminta iš impregnuotos pušies medienos, lauko kėdė pasižymi savo patvarumu ir atsparumu įvairioms oro sąlygoms. Norėdami mėgautis puikiomis knygomis ar puodeliu kavos, ją galite pastatyti sode ar savo lauko terasoje. Be to, pridėtos pagalvėlės yra praktiškos bei atlieka dekoratyvią funkciją. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Atlošiamos sodo kėdės, 2vnt., baltos spalvos,...

Kaina 139,63 €
Su šiuo stilingu sodo kėdžių komplektu suteikite savo lauko erdvei dar daugiau komforto. Jos puikiai tiks bendraujant su šeima ir draugais ar tiesiog mėgaujantis deginimusi! Atlošiama kėdė yra pagaminta iš patvaraus plastiko, kuris užtikrina, kad ji yra atspari įvairioms oro sąlygoms bei lengvai valoma. Kėdės atlošas yra reguliuojamas, tad visada rasite patogiausią padėtį. Lengva konstrukcija užtikrina, kad lauko kėdę taip pat paprasta judinti iš vienos vietos į kitą. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, galite ją sulankstyti.

Sodo komplektas su pagalvėlėmis, 9 dalių,...

Kaina 818,81 €
Šis madingas, elegantiško ir šiuolaikiško dizaino sodo valgomojo baldų komplektas bus puikiu pasirinkimu pietavimui ar poilsiui savo sode. Įvairioms oro sąlygoms atspari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmai suteikia lauko valgomojo baldų komplektui tvirtumo ir stabilumo kasdieniam naudojimui lauke.Praktiškas stalviršis: tvirtas stalviršis puikiai tiks maistui, gėrimams ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Modulinis dizainas: kiemo valgomojo baldų komplektas yra lengvai pritaikomas ir judinamas iš vienos vietos į kitą, tad galėsite jį derinti su kitomis internetinėje parduotuvėje esančiomis modulinėmis dalimis, taip sukurdami savo asmeninį sodo valgomojo baldų komplektą!Patogus atsisėsti: storai paminkštintos pagalvėlės sėdėjimo metu suteiks komforto. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Lauko kėdės, 2vnt., juodos spalvos, poliratanas

Kaina 238,14 €
Su mūsų kėdžių iš poliratano rinkiniu, suteikite savo gyvenamajai erdvei modernaus stiliaus. Galintis papildyti lauko valgomojo baldų komplektą ar naudojamas atskirai, šis kėdžių komplektas puikiai tiks bet kurioje aplinkoje. Tvirtas įvairioms oro sąlygoms atspariu rankomis austu PE ratanu apvyniotas plieno rėmas užtikrina daugybę metų kokybiško poilsio. Pasižymintis lenktais atlošais ir porankiais, šis komplektas yra kur kas ergonomiškesnės, didžiausią komfortą užtikrinančios formos. Siekiant suteikti papildomą atramą, pridedamos pagalvėlės, o jų užvalkalai su užtrauktukais gali būti nuimti lengvam plovimui. Pristatymą sudaro 2 kėdės.

Sulankstoma paplūdimio kėdė, pilka, tikmedžio...

Kaina 89,17 €
Ši ikoniška paplūdimio kėdė puikiai tiks jūsų sode, kelionėje į gamtą ar paplūdimį. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą. Kokybiška medžiaginė sėdynė ir atlošas gultui suteikia komforto. Nesvarbu ar sėdėsite, ar gulėsite, atlošas gali būti atlenkiamas pagal jūsų patogumą. Norint sutaupyti vietos, kėdę lengva sulankstyti ir patogiai sandėliuoti. Lengvas surinkimas.

Sulankstoma paplūdimio kėdė, kreminė,...

Kaina 74,62 €
Ši jauki atlošiama kėdė taps puikia jūsų sodo, kiemo ir balkono detale. Sulankstoma ir lengva, ji taip pat puikiai tinka leidžiant laiką paplūdimyje ir stovyklavietėje! Stovyklavimo kėdė turi tvirtą medinį rėmą ir aukštos kokybės įvairioms oro sąlygoms atsparią medžiaginę sėdynę. Be to, siekiant suteikti optimalų komfortą, sulankstoma kėdė yra reguliuojama 3 atlošiamomis padėtimis. Nenaudojant bei siekiant užtikrinti lengvą transportavimą ir laikymą, lauko poilsio kėdė taip pat gali būti sulankstyta. Mėgaukitės savo laisvalaikiu sėdėdami ant šios patogios medinės paplūdimio kėdės!

Stovyklavimo kėdės, 2vnt., juodos, 54x43x59cm,...

Kaina 85,82 €
Jauskitės patogiai išvykų prie jūros, stovyklavimo atostogų ar iškylų metu arba net leisdami laiką savo sode sėdėdami ant šių madingų sulankstomų kėdžių Patvari medžiaga: oksfordo audinys – lengva, vandeniui, pažeidimams ir purvui atspari medžiaga. Audimui naudojami siūlai suteikia audiniui patvarumo bei užtikrina, kad jis yra pralaidus orui. Jis taip pat yra atsparus susiraukšlėjimui.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia paplūdimio kėdei tvirtumo ir stabilumo naudojimui lauke.Lengvas ir sulankstomas dizainas: iškylų kėdė yra lengva ir gali būti paprastai sulankstyta, tad ją galėsite lengvai transportuoti ir ji išties puikiai tiks tolimiems žygiams.Platus pritaikymas: sulankstomą stovyklavimo kėdę galėsite bet kur pasiimti su savimi. Ji puikiai tiks stovyklavimui, žvejybai, iškyloms, koncertams, sporto renginiams ir kitoms veikloms lauke. Pastaba:Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Atlošiamos sodo kėdės, 2vnt., žalios spalvos,...

Kaina 159,33 €
Su šiuo stilingu sodo kėdžių komplektu suteikite savo lauko erdvei dar daugiau komforto. Jos puikiai tinka bendraujant su šeima ir draugais ar tiesiog mėgaujantis deginimusi! Atlošiamos kėdės yra pagamintos iš patvaraus plastiko, kuris užtikrina jų atsparumą įvairioms oro sąlygoms bei lengvą valymą. Kėdės atlošas yra reguliuojamas, tad visada rasite patogiausią padėtį. Jos yra lengvos, tad gali būti paprastai judinamos iš vienos vietos į kitą. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, galite jas sulankstyti. Pristatymą sudaro 2 kėdės.

Atlošiamos sodo kėdės, 6 vnt., plastikas,...

Kaina 420,41 €
Šios įvairioms oro sąlygoms atsparios sodo kėdės bus šaunus akcentas sode ar terasoje. Jos puikiai tiks mėgautis pokalbiu su šeima ir draugais, ar tiesiog ilsėtis gryname ore. Dėka patvaraus plastiko, atlošiamos kėdės yra atsparios įvairioms oro sąlygoms bei lengvai valomos. Kėdžių atlošai turi 4 atlošimo nustatymus, todėl visuomet rasite patogiausią padėtį. Jos taip pat yra lengvos, todėl judinti jas iš vienos vietos į kitą bus paprasta. Kėdės gali būti sulankstomos, taip sutaupant vietos, kai jos nėra naudojamos. Pristatymą sudaro 6 kėdės.

Sodo kėdės su pagalvėlėmis, 2vnt., tikmedžio...

Kaina 433,54 €
Šis 2 medinių sodo valgomojo kėdžių komplektas taps nesenstančia jūsų sodo, kiemo ar valgomojo detale! Pagamintas iš itin patvaraus tikmedžio kietmedžio, šis tikmedžio medienos baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą. Kėdę lengva valyti ir prižiūrėti. Be to, siekiant poilsio metu suteikti didžiausią komfortą, kiekviena sėdynė turi storai paminkštintą pagalvėlę. Sodo valgomojo kėdę taip pat lengva surinkti.

Sodo krėslas su pagalvėlėmis, juodos spalvos,...

Kaina 86,62 €
Šis sodo krėslas su pagalvėlėmis taps puikia, ilgalaikį įspūdį sukuriančia jūsų sodo ir terasos detale! Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Patogus atsisėsti: siekiant suteikti komforto, pridedamos papildomos pagalvėlės. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje. Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Atlošiamos sodo kėdės su pagalvėlėmis, 4vnt.,...

Kaina 356,22 €
Šis medinių atlošiamų sodo kėdžių rinkinys su pagalvėlėmis poilsio lauke metu suteiks dar daugiau komforto. Jis puikiai tinka pokalbiams su šeima ir draugais ar tiesiog mėgaujantis atpalaiduojančiu deginimusi! Šios lauko kėdės yra pagamintos iš tankiais raštais pasižyminčio, aliejumi dengto akacijos medienos masyvo. Akacijos medienos masyvas pasižymi tvirtumu atlaikyti svorį bei yra patvarus ilgainiui atsirandančiam nusidėvėjimui ir įtrūkimams. Aliejumi dengtas paviršius užtikrina, kad šios kėdės yra lengvai valomos drėgna šluoste. Be to, šių krėslų atlošai yra reguliuojami 5 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią. Be to, pridėtos pagalvėlės poilsio ar valgymo metu suteikia papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi elastinę juostą ir du virvučių rinkinius, kurių pagalba galėsite pritvirtinti ją ant kėdės.

Sodo kėdės su smėlio spalvos pagalvėlėmis,...

Kaina 444,86 €
Šis medinių sodo kėdžių rinkinys taps puikia jūsų sodo ar kiemo detale. Jis puikiai tiks poilsiui, pokalbiams su šeima ir draugais ar tiesiog mėgaujantis oru. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą. Kėdės atlošas gali būti atloštas 7 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią. Ji taip pat yra lengva, todėl ją paprasta judinti iš vienos vietos į kitą. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, lauko kėdė taip pat gali būti sulankstyta. Pridėta pagalvėlė yra daugiau nei tik praktiška detalė, - ji taip pat atliks ir dekoratyvinę funkciją.

Atlošiamos lauko kėdės su pagalvėlėmis, 2vnt.,...

Kaina 249,64 €
Šios atlošiamos lauko kėdės taps puikiomis, ilgalaikį įspūdį sukuriančiomis jūsų sodo ir terasos detalėmis! Patvari medžiaga: poliratanas – išskirtinai atspari ir įvairioms oro sąlygoms patvari medžiaga. Ji taip pat nereikalauja daug priežiūros.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Atlošiama funkcija: sodo kėdės pasižymi atlošiama funkcija, tad atlošą ir pakoją galėsite sureguliuoti jums patogia padėtimi.Patogios atsisėsti: siekiant suteikti komforto, pridedamos papildomos pagalvėlės. Siekiant užtikrinti patogumą, sėdynės ir nugaros pagalvėlės yra tvirtinamos užtrauktukų pagalba. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kėdės su lapų raštų pagalvėlėmis, 4vnt.,...

Kaina 427,92 €
Šis medinių sodo kėdžių rinkinys taps puikia jūsų sodo ar kiemo detale. Jis puikiai tiks poilsiui, pokalbiams su šeima ir draugais ar tiesiog mėgaujantis oru. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą. Kėdės atlošas gali būti atloštas 7 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią. Ji taip pat yra lengva, todėl ją paprasta judinti iš vienos vietos į kitą. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, lauko kėdė taip pat gali būti sulankstyta. Pridėta pagalvėlė yra daugiau nei tik praktiška detalė, - ji taip pat atliks ir dekoratyvinę funkciją.

Batavia kėdės su pagalvėlėmis, 6vnt.,...

Kaina 781,39 €
Šios patogios ir elegantiškos medinės Batavia kėdės su pagalvėlėmis sode ar kieme atrodys tiesiog stulbinančiai. Pagamintas iš itin patvaraus tikmedžio kietmedžio, šis tikmedžio medienos baldų komplektas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam itin lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžį sodo baldą. Kruopščiai šlifuotas paviršius užtikrina, kad kėdės yra atsparios įvairioms oro sąlygoms ir paprastai valomos. Be to, jos suteiks jūsų sodui kaimiško žavesio. Jos itin tinka poilsiavimui arba pietavimui su savo draugais ar šeima. Be to, pridėtos pagalvėlės suteiks papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi 2 virvučių rinkinius, kurių pagalba pritvirtinsite jas prie kėdės. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sudedamos sodo kėdės su pagalvėlėmis, 6vnt.,...

Kaina 698,41 €
Su šiuo pagalvėles turinčių viena ant kitos sudedamų sodo kėdžių komplektu suteikite savo valgomajam, sodui ar kiemui kaimiško žavesio! Pasižymintis elegantišku lentjuosčių dizainu, šis valgomojo kėdžių komplektas suteiks jūsų vidaus ar lauko erdvei naujo įvaizdžio. Šis tikmedžio medienos baldų komplektas yra pagamintas iš itin patvaraus tikmedžio kietmedžio ir buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžį sodo baldą. Jį lengva prižiūrėti ir valyti drėgna šluoste. Be to, nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, valgomojo kėdės gali būti sudėtos viena ant kitos. Negana to, pridėtos pagalvėlės suteikia papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi 2 virvučių rinkinius, kurių pagalba galite jas pritvirtinti prie kėdės. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sulankstomos sodo kėdės su pagalvėmis, 3vnt.,...

Kaina 267,43 €
Šis medinių sodo kėdžių su pagalvėlėmis rinkinys bet kokiems pietums jūsų sode, terasoje ar kieme suteiks vintažinio žavesio. Sulankstoma kėdė yra pagaminta iš tropinio kietmedžio - akacijos medienos masyvo, kuris suteikia jai stabilumo ir patvarumo. Aliejumi dengtas paviršius yra lengvai valomas drėgna šluoste. Valgomojo kėdė gali būti reguliuojama 5 padėtimis, taip užtikrinant jums optimalų sėdėjimo komfortą. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, ji taip pat gali būti sulankstyta. Be to, pridėtos pagalvėlės poilsio ar pietavimo metu suteikia papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė abejose pusėse turi du virvučių rinkinius ir elastinį diržą už atlošo, taip užtikrinant, kad ją galėsite tvirtai pritvirtinti prie kėdės. Į pristatymą įeina geltona galvanizuota įranga.

Atlošiamos sodo kėdės su pagalvėlėmis, 4vnt.,...

Kaina 365,90 €
Šis medinių atlošiamų sodo kėdžių rinkinys su pagalvėlėmis poilsio lauke metu suteiks dar daugiau komforto. Jis puikiai tinka pokalbiams su šeima ir draugais ar tiesiog mėgaujantis atpalaiduojančiu deginimusi! Šios lauko kėdės yra pagamintos iš tankiais raštais pasižyminčio, aliejumi dengto akacijos medienos masyvo. Akacijos medienos masyvas pasižymi tvirtumu atlaikyti svorį bei yra patvarus ilgainiui atsirandančiam nusidėvėjimui ir įtrūkimams. Aliejumi dengtas paviršius užtikrina, kad šios kėdės yra lengvai valomos drėgna šluoste. Be to, šių krėslų atlošai yra reguliuojami 5 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią. Be to, pridėtos pagalvėlės poilsio ar valgymo metu suteikia papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi elastinę juostą ir du virvučių rinkinius, kurių pagalba galėsite pritvirtinti ją ant kėdės.

Atlošiamos sodo kėdės, 2vnt., tikmedžio...

Kaina 213,16 €
Su šiomis klasikinėmis medinėmis sodo kėdėmis suteikite savo lauko erdvei dar daugiau komforto. Jos puikiai tiks pokalbiams su šeima ir draugais ar tiesiog, norint pasimėgauti atpalaiduojančiu deginimusi! Tikmedžio medienos masyvas: tikmedžio medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Jis buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms.Reguliuojamas atlošas: sodo kėdžių atlošai gali būti sureguliuoti 6 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią.Sulankstomas: sodo baldas yra sulankstomas, tad, nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, galėsite jį sulankstyti.Patogi atsisėsti: lauko kėdė su sėdyne iš lentjuosčių, lenktais porankiais ir atlošu priglus prie jūsų kūno ir suteiks optimalaus komforto. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.Pastaba: Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sulankstomos režisieriaus kėdės, 2vnt.,...

Kaina 177,50 €
Šios režisieriaus kėdės taps šauniomis bet kokios lauko erdvės detalėmis. Nenaudojant bei siekiant užtikrinti lengvą laikymą ir transportavimą, šios lengvos bei tvirtos kėdės gali būti sulankstytos. Tikmedžio medienos masyvas: tikmedžio medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Jis buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms.Platus pritaikymas: tvirtos režisieriaus kėdės gali būti naudojamos kaip poilsio kėdės sode ar balkone bei kaip stovyklavimo kėdės žvejyboje.Sulankstomas dizainas: lauko režisieriaus kėdė gali būti paprastai sulankstyta, taip užtikrinant, kad ji galės būti patogiai transportuojama ar padedama laikymui. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo adirondack kėdė su pagalvėlėmis, akacijos...

Kaina 137,25 €
Mėgaukitės savo laisvalaikiu sėdėdami ant šios medinės, adirondack stiliaus sodo kėdės. Akacijos medienos masyvas: ši poilsio kėdė yra pagaminta iš akacijos medienos masyvo. Akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis.Patogi atsisėsti: ant adirondack kėdės labiau gulima kampu nei sėdima tiesiai ir ant jos labai patogu sėdėti. Nugaros ir sėdynės pagalvėlės taip pat suteikia papildomo komforto.Platūs porankiai: platūs porankiai ne tik puikiai tiks rankoms pasidėti, bet ir yra pakankamai platūs gėrimams, knygoms, telefonams ir kitiems daiktams pasidėti.Sulankstomas dizainas: nenaudojant bei siekiant užtikrinti lengvą laikymą ir transportavimą, kėdė gali būti paprastai sulankstyta. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Atlošiamos lauko kėdės su pagalvėlėmis, 2vnt.,...

Kaina 268,18 €
Šios atlošiamos lauko kėdės taps puikiomis, ilgalaikį įspūdį sukuriančiomis jūsų sodo ir terasos detalėmis! Patvari medžiaga: poliratanas – išskirtinai atspari ir įvairioms oro sąlygoms patvari medžiaga. Ji taip pat nereikalauja daug priežiūros.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Atlošiama funkcija: sodo kėdės pasižymi atlošiama funkcija, tad atlošą ir pakoją galėsite sureguliuoti jums patogia padėtimi.Patogios atsisėsti: siekiant suteikti komforto, pridedamos papildomos pagalvėlės. Siekiant užtikrinti patogumą, sėdynės ir nugaros pagalvėlės yra tvirtinamos užtrauktukų pagalba. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo krėslas su pagalvėle, juodos spalvos,...

Kaina 85,78 €
Šis sodo krėslas su pagalvėle taps puikia, ilgalaikį įspūdį sukuriančia jūsų sodo ir terasos detale! Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Patogus atsisėsti: siekiant suteikti komforto, pridedamos papildomos pagalvėlės. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje. Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Atlošiamos sodo kėdės, 4vnt., tikmedžio...

Kaina 409,89 €
Su šiomis klasikinėmis medinėmis sodo kėdėmis suteikite savo lauko erdvei dar daugiau komforto. Jos puikiai tiks pokalbiams su šeima ir draugais ar tiesiog, norint pasimėgauti atpalaiduojančiu deginimusi! Tikmedžio medienos masyvas: tikmedžio medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Jis buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms.Reguliuojamas atlošas: sodo kėdžių atlošai gali būti sureguliuoti 6 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią.Sulankstomas: sodo baldas yra sulankstomas, tad, nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, galėsite jį sulankstyti.Patogi atsisėsti: lauko kėdė su sėdyne iš lentjuosčių, lenktais porankiais ir atlošu priglus prie jūsų kūno ir suteiks optimalaus komforto. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.Pastaba: Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Atlošiamos sodo kėdės, 6vnt., tikmedžio...

Kaina 614,85 €
Su šiomis klasikinėmis medinėmis sodo kėdėmis suteikite savo lauko erdvei dar daugiau komforto. Jos puikiai tiks pokalbiams su šeima ir draugais ar tiesiog, norint pasimėgauti atpalaiduojančiu deginimusi! Tikmedžio medienos masyvas: tikmedžio medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Jis buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms.Reguliuojamas atlošas: sodo kėdžių atlošai gali būti sureguliuoti 6 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią.Sulankstomas: sodo baldas yra sulankstomas, tad, nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, galėsite jį sulankstyti.Patogi atsisėsti: lauko kėdė su sėdyne iš lentjuosčių, lenktais porankiais ir atlošu priglus prie jūsų kūno ir suteiks optimalaus komforto. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.Pastaba: Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Atlošiamos sodo kėdės, 8vnt., tikmedžio...

Kaina 819,77 €
Su šiomis klasikinėmis medinėmis sodo kėdėmis suteikite savo lauko erdvei dar daugiau komforto. Jos puikiai tiks pokalbiams su šeima ir draugais ar tiesiog, norint pasimėgauti atpalaiduojančiu deginimusi! Tikmedžio medienos masyvas: tikmedžio medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Jis buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms.Reguliuojamas atlošas: sodo kėdžių atlošai gali būti sureguliuoti 6 padėtimis, tad visuomet rasite patogiausią.Sulankstomas: sodo baldas yra sulankstomas, tad, nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, galėsite jį sulankstyti.Patogi atsisėsti: lauko kėdė su sėdyne iš lentjuosčių, lenktais porankiais ir atlošu priglus prie jūsų kūno ir suteiks optimalaus komforto. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.Pastaba: Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sulankst. sodo kėdės, 4 vnt, aliuminis ir...

Kaina 221,67 €
Šis lauko kėdžių komplektas yra stilingo ir klasikinio dizaino, tikrai papuoš jūsų sodą ar terasą. Milteliais dengtas aliuminio rėmas yra patvarus ir ilgaamžis. Sėdynė ir atlošas pagaminti iš minkšto, įvairioms oro sąlygoms atsparaus tekstileno. Kėdės reguliuojamos 7 pozicijomis, todėl tikrai pasirinksite jums tinkamiausią. Lengvas kėdes prireikus patogiai perkelsite į kitą vietą. Nenaudojamas, kėdes galima sulankstyti, todėl jos užims nedaug vietos. Kaina nurodyta už 4 sulankstomas kėdes.

Sulankstomos sodo kėdės su pagalvėlėmis,...

Kaina 453,84 €
Šis medinių sodo kėdžių komplektas pasižymi nesenstančiu dizainu. Dėl paprasto bei stilingo dizaino, lauko kėdės tinka bet kuriose erdvėse, tokiose kaip namai, biurai, barai ir kavinės. Pagamintas iš itin patvaraus tikmedžio kietmedžio, šis tikmedžio medienos baldų komplektas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam itin lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžį sodo baldą. Šlifuotas paviršius užtikrina, kad valgomojo kėdės yra atsparios įvairioms oro sąlygoms ir paprastai valomos. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, jos taip pat gali būti sulankstytos. Be to, pridėtos pagalvėlės suteikia papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi 2 virvučių rinkinius, kurių pagalba jos gali būti pritvirtintos prie kėdės. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Lauko kėdės, 4vnt., antracito, plienas,...

Kaina 216,49 €
Šis stilingas 4 sudedamų tinklinių kėdžių rinkinys suteiks jūsų kiemui, sodui ar valgomajam šiuolaikiško stiliaus. Pasikvietus svečių, jie neabejotinai stebėsis šiomis moderniomis kėdėmis. Šios kėdės yra pagamintos iš epoksidine danga ir milteliniu būdu dengto tvirto plieno. Šios kėdės yra itin tvirtos, patvarios ir atsparios įvairioms oro sąlygoms. Apdaila užtikrina, kad jos taip pat yra lengvai valomos ir prižiūrimos. Tinklinis dizainas suteikia kėdėms elegantiškos išvaizdos. Nenaudojant bei siekiant užtikrinti paprastą laikymą, kėdes galite sudėti vieną ant kitos.

Sulankstomos sodo kėdės su pagalvėlėmis,...

Kaina 638,80 €
Šis medinių sodo kėdžių komplektas bet kokiems pietums jūsų sode, terasoje ar kieme suteiks vintažinio žavesio. Sulankstoma kėdė yra pagaminta iš jai stabilumo ir patvarumo suteikiančio tropinio kietmedžio – akacijos medienos masyvo. Aliejumi dengtas paviršius yra lengvai valomas drėgna šluoste. Valgomojo kėdė gali būti reguliuojama 5 padėtimis, taip užtikrinant jums optimalų sėdėjimo komfortą. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, ji taip pat gali būti sulankstyta. Pridėtos pagalvėlės suteikia papildomo komforto. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.
Prekė pridėta į palyginimą.