×

Baro kėdės

Baro kėdės internetu. Valgomojo ir virtuvės kėdės. Platus pasirinkimas baro baldų: baro stalai, baro kėdės ir kiti baldai.

Baro kėdės, 6vnt., rudos spalvos, tikra oda

Kaina 597,16 €
Dėl šiuo metu ypatingai madingo industrinio stiliaus, šios minkštos ir patogios baro kėdės iš tikros odos atrodo tikrai įspūdingai. Jos derės ne tik restoranuose ar baruose, bet ir jūsų svetainėje ar valgomajame. Apmušta tikra, prisiliesti minkšta oda, taburetė yra ypač patvari. Minkšta sėdynė iš tikros ožkos odos leis patogiai atsisėsti, o tvirtos geležinės kojelės užtikrins taburetės stabilumą ir ilgaamžiškumą. Pristatymą sudaro 6 odinės baro kėdės.

Baro kėdės, 2 vnt., juodos ir rudos, tikra oda

Kaina 206,70 €
Dėl šiuo metu ypatingai madingo industrinio stiliaus, šios minkštos ir patogios baro kėdės iš tikros odos atrodo tikrai įspūdingai. Jos derės ne tik restoranuose ar baruose, bet ir jūsų svetainėje ar valgomajame. Apmušta tikra, prisiliesti minkšta oda, taburetė yra ypač patvari. Minkšta sėdynė iš tikros ožkos odos leis patogiai atsisėsti, o tvirtos geležinės kojelės užtikrins taburetės stabilumą ir ilgaamžiškumą. Rinkinyje yra 2 odinės baro kėdės.

Baro taburetės, 2vnt., akacijos medienos masyvas

Kaina 209,90 €
Šios medinės baro taburetės pasižymi ikoniška išvaizda ir spinduliuoja dabar labai madingu industriniu stiliumi. Jos šauniai atrodys ne tik restoranuose ar baruose, bet ir svetainėje bei valgomajame jūsų namuose. Šios baro kėdės yra pagamintos iš akacijos medienos masyvo, todėl yra labai patvarios. Be to, išskirtinė meistrystė užtikrina, kad kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, dažymas ar lakavimas. Milteliniu būdu dengtos plieninės kojelės suteikia staliukui papildomo stabilumo bei industrinio stiliaus. Svarbi pastaba: medienos raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikiant unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė. Pristatymą sudaro 2 medinės baro taburetės.

Baro kėdės, 2vnt., kreminės sp., dirbtinė oda...

Kaina 221,49 €
Su mūsų elegantiškomis baro kėdėmis akimirksniu suteikite savo interjerui įspūdingo modernaus žavesio! Šis stulbinančio bei šiuolaikiško dizaino baro kėdžių rinkinys yra ne tik estetiškai patrauklus, bet ir labai patogus. Sėdynė yra aptraukta kokybiška dirbtine oda ir paminkštinta. Stilingas lenktos medienos atlošas suteikia unikalaus grožio ir stiliaus pojūtį. Metalinis rėmas yra labai tvirtas, o įmontuota pakoja ir ergonomiškas dizainas suteikia sėdėjimo komfortą. Dujinio pakėlimo mechanizmas užtikrina, kad smuklės kėdžių aukštis gali būti reguliuojamas. Šis restorano baro kėdžių komplektas taps puikia bet kurio baro ar valgomojo zonos detale. Pristatymą sudaro 2 baro kėdės.

Baro kėdės, 4vnt., juodos spalvos

Kaina 251,53 €
Mūsų 4 baro kėdžių rinkinys puikiai tiks gurkšnojant vyną bare, užkandžiaujant prie prekystalio, ar kaip papildomos vietos atsisėsti užsukus svečiams. Šios smuklės kėdės turi ergonomiško dizaino sėdynę su integruotu, tinklelio dizaino žemu atlošu. Pagamintos iš tvirto PP ir palaikomos tvirtų milteliniu būdu dengto metalo kojelių su medienos imitacijos kaitinimo būdu suteiktu raštu, šios baro kėdės yra tvirtos ir patvarios. Šias baro kėdes lengva surinkti.

Baro taburetės, 4vnt., tikra oda

Kaina 248,85 €
Šios šaunios baro kėdės, pasižyminčios pramonine išvaizda, bus išskirtinė detalė jūsų namams, barui ar restoranui. Baro kėdės yra apmuštos tikra oda, kuri yra švelni prisiliesti; ji kėdutes paverčia ypatingai ilgaamžiškomis ir patogiomis. Stiprios plieno kojelės kėdes paverčia ypač tvirtomis ir suteikia įspūdingą pramoninį stilių. Rinkinyje 4 baro kėdės. Surinkimas yra lengvas.

Baro taburetės, 2vnt., lenkta mediena

Kaina 224,02 €
Šių šiuolaikiškų ir įspūdingų baro kėdžių komplektas ne tik papuoš jūsų erdvę, bet ir suteiks komforto. Sėdynė yra aptraukta kokybiška dirbtine oda ir paminkštinta. Stilingas lenktos medienos atlošas suteikia unikalaus grožio ir stiliaus pojūtį. Metalinis rėmas yra labai tvirtas, o įmontuota pakoja ir ergonomiškas dizainas suteikia sėdėjimo komfortą. Baro taburečių aukštis reguliuojamas dujinio pakėlimo mechanizmu. Šis komplektas yra puikus priedas bet kuriam barui ar valgomajam. Kaina nurodyta už 2 baro taburetes.

Baro kėdės, 4vnt., rudos spalvos, tikra oda

Kaina 398,11 €
Dėl šiuo metu ypatingai madingo industrinio stiliaus, šios minkštos ir patogios baro kėdės iš tikros odos atrodo tikrai įspūdingai. Jos derės ne tik restoranuose ar baruose, bet ir jūsų svetainėje ar valgomajame. Apmušta tikra, prisiliesti minkšta oda, taburetė yra ypač patvari. Minkšta sėdynė iš tikros ožkos odos leis patogiai atsisėsti, o tvirtos geležinės kojelės užtikrins taburetės stabilumą ir ilgaamžiškumą. Pristatymą sudaro 4 odinės baro kėdės.

Baro taburetė, juodos spalvos, ketus

Kaina 115,72 €
Su šia elegantiška baro taburete akimirksniu suteikite savo interjerui retro stiliaus! Ši įspūdingo vintažinio dizaino baro taburetė yra estetiškai patraukli ir patogi. Stilinga ir paprasta ketaus konstrukcija užtikrina nepaprastą tvirtumą bei suteikia papildomo sėdėjimo komforto. Dėl reguliuojamo aukščio, galite sureguliuoti ją sau patogiu aukščiu ir mėgautis savo laisvalaikiu. Siekiant užtikrinti optimalų komfortą, baro kėdė taip pat turi pakojas. Stilingu, paprastu bei patvariu dizainu pasižyminti baro kėdė iš ketaus puikiai tinka namams, barams ir kavinėms.

Baro taburetė, natūralus ratanas

Kaina 86,89 €
Mūsų taburetė jūsų interjerui suteiks kaimiško žavesio ir ją galima naudoti įvairiose aplinkose, tokiose kaip namai, biurai, kavinės ir kita. Taburetė turi natūralaus ratano sėdynę, todėl yra labai patogi ir ją lengva valyti. Dėka tvirtų tikmedžio kojelių, ši patraukli, rankomis pinta taburetė yra tvirta ir patvari. Labai paprasta surinkti.

Baro taburetės, 2vnt., tamsiai pilkos spalvos,...

Kaina 163,50 €
Mėgaukitės taure vyno, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Šios aksominės baro kėdės yra apmuštos minkštu prisiliesti aksomu, tad jos suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Juodas milteliniu būdu dengto plieno rėmas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šių baro taburečių aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro taburetės, 2vnt., tamsiai pilkos spalvos,...

Kaina 144,90 €
Mėgaukitės taure vyno, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Šios baro kėdės yra apmuštos minkštu prisiliesti aksomu, tad jos suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Juodas milteliniu būdu dengto plieno rėmas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šių baro taburečių aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro taburetės, 2vnt., baltos, dirbtinė oda

Kaina 166,72 €
Šis elegantiškas ir modernus baro taburečių rinkinys tiks įvairiose vietose, tokiose kaip namai, biuras, baras, kavinė ir kt. Kokybiška dirbtine oda apmušti sėdynė ir atlošas suteikia patogaus sėdėjimo potyrį. Be to, tvirtas chromuoto plieno rėmas suteikia taburetėms nepaprasto tvirtumo ir patvarumo. Praktiškas dujinio pakėlimo mechanizmas leidžia jums atsižvelgiant į savo patogumą sureguliuoti sėdėjimo aukštį. Be to, įmontuota pakoja ir porankiai sėdėjimo metu užtikrina papildomą atramą ir patogumą.

Baro kėdės, 2 vnt., rudos spalvos, audinys

Kaina 135,79 €
Paprasto, tačiau stilingo dizaino baro taburetės bus puikus priedas jūsų virtuvei ar valgomajam. Patvarus taburečių rėmas pagamintas iš kaučiukmedžio medienos, o putomis paminkštinta sėdimoji dalis yra labai patogi. Šios kėdės suteiks kaimiško žavesio jūsų namų erdvei! Kaina nurodyta už 2 baro taburetes.

Baro taburetės, 2vnt., juodos spalvos, aksomas

Kaina 124,59 €
Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Apmuštos minkštu prisiliesti aksomu, šios baro kėdės suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Milteliniu būdu dengto plieno pagrindas suteikia nepaprasto tvirtumo, o įmontuota pakoja – papildomo sėdėjimo malonumo. Be to, dujinis pakėlimo mechanizmas leidžia reguliuoti šių prekystalio taburečių aukštį. Šios kėdės taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale.

Baro kėdės, 2 vnt., baltos, audinys

Kaina 150,39 €
Paprasto, tačiau stilingo dizaino baro taburetės bus puikus priedas jūsų virtuvei ar valgomajam. Patvarus taburečių rėmas pagamintas iš kaučiukmedžio medienos, o putomis paminkštinta sėdimoji dalis yra labai patogi. Šios kėdės suteiks kaimiško žavesio jūsų namų erdvei! Kaina nurodyta už 2 baro taburetes.

Baro taburetės, 2 vnt., rudos spalvos,...

Kaina 133,94 €
Ieškote baro kėdžių, kurios tiktų senovinio stiliaus smuklėms ar kavinėms? Šios industrinio stiliaus baro kėdės suteiks jūsų norimoje valgymo ar gėrimo zonoje vintažinio žavesio bei nesenstančio dizaino. Pagamintos iš tvirto plieno ir apmuštos stora paminkštinta dirbtine oda, baro kėdės yra itin stabilios, patvarios ir patogios. Atramos kojoms suteikia kėdėms sėdėjimo komforto. Šį rinkinį yra lengva surinkti. Pristatymą sudaro 2 baro kėdės.

Baro taburetės, 2vnt., juodos spalvos, aksomas

Kaina 140,64 €
Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant baro taburetės. Apmuštos minkštu prisiliesti aksomu, šios baro kėdės suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Chromuoto plieno pagrindas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Be to, dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šios prekystalio taburetės aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro taburetės, 2vnt., juodos spalvos, aksomas

Kaina 146,80 €
Mėgaukitės taure vyno, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Siekiant suteikti optimalų sėdėjimo komfortą, šios baro kėdės yra apmuštos minkštu prisiliesti aksomu. Chromuoto plieno rėmas užtikrina nepaprastą tvirtumą ir stabilumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šių pasukamų baro taburečių aukštis gali būti reguliuojamas ir jos taps puikiomis bet kokio baro ar valgomojo zonos detalėmis. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro taburetės, 2vnt., šviesiai pilkos...

Kaina 159,73 €
Mėgaukitės taure vyno, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Šios aksominės baro kėdės yra apmuštos minkštu prisiliesti aksomu, tad jos suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Juodas milteliniu būdu dengto plieno rėmas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šių baro taburečių aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro taburetės, 2vnt., juodos ir rudos, tikra...

Kaina 271,10 €
Šios kaip dviračių pedalai atrodančias pakojas turinčios minkštos bei patogios tikros odos baro taburetės pasižymi unikaliu dizainu. Jos puikiai atrodys restoranuose, baruose ir netgi jūsų koridoriuje, svetainėje ir valgomajame. Apmušta minkšta prisiliesti ožkos oda, taburetė yra itin patvari. Paminkštinimas užtikrina patogų sėdėjimo potyrį, o tvirtas geležinis rėmas suteikia taburetėms stabilumo ir patvarumo. Dviračio pedalų su grandine dizaino pakojos kėdei suteikia madingos, pramoninio stiliaus išvaizdos. Be to, atlošai taip pat suteikia taburetėms papildomo sėdėjimo komforto.

Baro taburetės, 2vnt., rudos ir juodos, tikra...

Kaina 267,40 €
Šios kaip dviračių pedalai atrodančias pakojas turinčios minkštos bei patogios tikros odos baro taburetės pasižymi unikaliu dizainu. Jos puikiai atrodys restoranuose, baruose ir netgi jūsų koridoriuje, svetainėje ir valgomajame. Apmuštos minkšta prisiliesti tikra oda, taburetės yra itin patvarios. Paminkštinimas užtikrina patogų sėdėjimo potyrį, o tvirtas geležinis rėmas suteikia taburetėms stabilumo ir patvarumo. Dviračio pedalų su grandine dizaino pakojos kėdei suteikia madingos, pramoninio stiliaus išvaizdos. Be to, atlošai taip pat suteikia taburetėms papildomo sėdėjimo komforto.

Baro taburetės, 2 vnt., juodos spalvos,...

Kaina 166,72 €
Šis elegantiškas ir modernus baro taburečių rinkinys tiks įvairiose vietose, tokiose kaip namai, biuras, baras, kavinė ir kt. Kokybiška dirbtine oda apmušti sėdynė ir atlošas suteikia patogaus sėdėjimo potyrį. Be to, tvirtas chromuoto plieno rėmas suteikia taburetėms nepaprasto tvirtumo ir patvarumo. Praktiškas dujinio pakėlimo mechanizmas leidžia jums atsižvelgiant į savo patogumą sureguliuoti sėdėjimo aukštį. Be to, įmontuota pakoja ir porankiai sėdėjimo metu užtikrina papildomą atramą ir patogumą.

Baro taburetės, 2 vnt., juodos spalvos,...

Kaina 136,69 €
Ieškote baro kėdžių, kurios tiktų senovinio stiliaus smuklėms ar kavinėms? Šios industrinio stiliaus baro kėdės suteiks jūsų norimoje valgymo ar gėrimo zonoje vintažinio žavesio bei nesenstančio dizaino. Pagamintos iš tvirto plieno ir apmuštos stora paminkštinta dirbtine oda, baro kėdės yra itin stabilios, patvarios ir patogios. Atramos kojoms suteikia kėdėms sėdėjimo komforto. Šį rinkinį yra lengva surinkti. Pristatymą sudaro 2 baro kėdės.

Baro taburetės, 2vnt., baltos, 40x41,5x112cm,...

Kaina 125,44 €
Pasižyminčios paprastu dizainu, šios medinės baro taburetės taps praktiškomis jūsų gyvenamosios erdvės detalėmis. Patvari medžiaga: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos. Pagamintos iš pušies medienos masyvo, šios kėdės yra stabilios ir patvarios. Patogi atsisėsti: pusryčių baro taburetė turi atlošą, kuris suteiks pakankamą atramą nugarai ir, jums sėdint ant baro kėdės, užtikrins didžiausią komfortą. Platus pritaikymas: siekiant užtikrinti, kad jos tiks bet kurioje jūsų namų erdvėje, šios baro kėdės pasižymi puikiomis formomis. Jos gali būti naudojamos jūsų virtuvėje, valgomajame, svetainėje ir kt.

Baro taburetės, 2vnt., 40x41,5x112cm, pušies...

Kaina 105,64 €
Pasižyminčios paprastu dizainu, šios medinės baro taburetės taps praktiškomis jūsų gyvenamosios erdvės detalėmis. Patvari medžiaga: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos. Pagamintos iš pušies medienos masyvo, šios kėdės yra stabilios ir patvarios. Patogi atsisėsti: pusryčių baro taburetė turi atlošą, kuris suteiks pakankamą atramą nugarai ir, jums sėdint ant baro kėdės, užtikrins didžiausią komfortą. Platus pritaikymas: siekiant užtikrinti, kad jos tiks bet kurioje jūsų namų erdvėje, šios baro kėdės pasižymi puikiomis formomis. Jos gali būti naudojamos jūsų virtuvėje, valgomajame, svetainėje ir kt.

Baro taburetės, 2vnt., juodos spalvos, aksomas

Kaina 158,90 €
Mėgaukitės taure vyno, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Šios baro kėdės yra apmuštos minkštu prisiliesti aksomu, tad jos suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Juodas milteliniu būdu dengto plieno rėmas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šių baro taburečių aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro taburetės, 2vnt., tamsiai pilkos spalvos,...

Kaina 143,82 €
Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Apmuštos minkštu prisiliesti aksomu, šios baro kėdės suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Chromuoto plieno pagrindas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Be to, dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šių prekystalio taburečių aukštis gali būti reguliuojamas ir jos taps puikiomis bet kokio baro ar valgomojo zonos detalėmis. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro kėdės, 4 vnt., juodos spalvos, plastikas

Kaina 255,32 €
Mūsų baro kėdžių komplektas puikiai tiks gurkšnojant vyną bare, užkandžiaujant prie prekystalio, ar kaip papildomos vietos atsisėsti užsukus svečiams. Jų tvarkingas ir šiuolaikiškas dizainas papildys bet kokį interjerą. Smuklės kėdės turi ergonomiško dizaino sėdynę su integruotu, modernios lenktos išvaizdos atlošu. Pagamintos iš tvirto plastiko ir palaikomos tvirtų milteliniu būdu dengto metalo kojelių, šios baro kėdės yra tvirtos ir patvarios. Be to, jas lengva surinkti. Pristatymą sudaro 4 baro kėdės.

Baro taburetės, 2 vnt., juodos spalvos,...

Kaina 166,91 €
Šis dviejų dalių baro kėdžių komplektas pasižymi paprastu, tačiau elegantišku dizainu, bei bus puiki jūsų valgomojo ar virtuvės puošmena. Dėka milteliniu būdu dengto plieno, kėdės yra ypatingai stabilios, patvarios ir jas lengva valyti drėgna šluoste. Minkštos dirbtinės odos pagalvėlės kėdėms suteikia papildomo komforto. Pristatymą sudaro 2 kėdės ir 2 pagalvėlės.

Baro taburetės, 2vnt., perdirbtos medienos...

Kaina 219,69 €
Šios klasikinės medinės baro taburetės taps nesenstančiomis jūsų virtuvės ir valgomojo interjero detalėmis. Baro taburetės yra pagamintos iš perdirbtos medienos masyvo ir geležies bei yra itin stabilios ir patvarios. Perdirbtos medienos masyvas yra perdirbtų medienų, įskaitant tikmedžio, mango, pušies, bukmedžio ir kt., junginys. Šios medienos buvo perdirbtos iš tokių senų pastatų, kaip gamyklos, pašiūrės ir valtys. Taigi, tai yra nepaprastai aplinkai draugiškas pasirinkimas baldų gamyboje. Kadangi kiekviena dalis yra rankų darbo, spalvos gali skirtis, – kai kur bus daugiau mėlynos, žalios, kreminės, o kartais oranžinės, raudonos ir rožinės spalvos. Taigi, tai reiškia, kad kiekvienas baldas yra unikalus! Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu, ar tai būtų surinkimas, poliravimas, dažymas ar lakavimas. Be to, atlošai taip pat suteikia taburetėms papildomo sėdėjimo komforto. Svarbi pastaba: Spalvos ir medienos raštai skiriasi priklausomai nuo baldo, todėl kiekvienas yra unikalus ir šiek tiek skiriasi vienas nuo kito. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Baro taburetės, 2vnt., 40x40x78cm, pušies...

Kaina 97,56 €
Pasižyminčios paprastu dizainu, šios medinės baro taburetės taps praktiškomis jūsų gyvenamosios erdvės detalėmis. Patvari medžiaga: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos. Pagamintos iš pušies medienos masyvo, šios kėdės yra stabilios ir patvarios. Praktiškas dizainas: šios pusryčių baro taburetės neturi atlošų, tad galėsite patogiai sėdėti abejose jų pusėse, o nenaudojant, laikyti jas po stalviršiu. Platus pritaikymas: siekiant užtikrinti, kad jos tiks bet kurioje jūsų namų erdvėje, šios baro kėdės pasižymi puikiomis formomis. Jos gali būti naudojamos jūsų virtuvėje, valgomajame, svetainėje ir kt.

Baro taburetės, 2vnt., baltos, 40x40x78cm,...

Kaina 116,55 €
Pasižyminčios paprastu dizainu, šios medinės baro taburetės taps praktiškomis jūsų gyvenamosios erdvės detalėmis. Patvari medžiaga: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos. Pagamintos iš pušies medienos masyvo, šios kėdės yra stabilios ir patvarios. Praktiškas dizainas: šios pusryčių baro taburetės neturi atlošų, tad galėsite patogiai sėdėti abejose jų pusėse, o nenaudojant, laikyti jas po stalviršiu. Platus pritaikymas: siekiant užtikrinti, kad jos tiks bet kurioje jūsų namų erdvėje, šios baro kėdės pasižymi puikiomis formomis. Jos gali būti naudojamos jūsų virtuvėje, valgomajame, svetainėje ir kt.

Baro taburetės, 2vnt., tikra oda

Kaina 267,03 €
Šios minkštos ir patogios, tikros odos kėdės pasižyminčios ikoniška išvaizda su pramoniniu stiliumi- šiuo metu tai ypatingai madinga. Jos šauniai atrodys ne tik restoranuose ar baruose, bet taip pat ir jūsų svetainėje ar valgomajame. Tikros odos sėdynės yra minkštos paliesti ir užtikrins sėdėjimo patogumą. Milteliniu būdu dengtas plieno rėmas suteikia patvarumo, o kėdes lengva judinti norint pritaikyti prie bet kurio interjero. Kaina nurodyta už 2 baro taburetes.

Viena ant kitos sudedamos taburetės, 4 vnt.,...

Kaina 163,40 €
Šis 4 dalių paprasto dizaino viena ant kitos sudedamų taburečių rinkinys taps puikiu akcentu jūsų valgomajam ar virtuvei. Pagamintos iš plastiko, šios taburetės yra tvirtos ir lengvai valomos. Kadangi jos yra lengvos, taburetės gali būti lengvai judinamos iš vienos vietos į kitą. Be to, nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, valgomojo taburetės gali būti sukrautos viena ant kitos. Jos tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Kaina nurodyta už 4 taburetes.

Baro taburetės, 2vnt., juodos spalvos,...

Kaina 171,86 €
Su mūsų 2 baro taburečių rinkiniu suteikite savo virtuvės barui ar kitoms erdvėms pramoninio žavesio. Šios taburetės tinka daugumoje vietų ir progų, pavyzdžiui, baruose, lauko vakarėlių metu, kavinėse, restoranuose ir kt. Ši baro taburetė yra pagaminta iš dažyto metalo, kuris suteikia jai tvirtumo ir patvarumo. Sutvirtintas, po sėdyne esantis skersinis strypas ir pakoja užtikrina dar didesnį stabilumą. Nenaudojant, ši baro taburetė gali būti sukraunama lengvam laikymui, tad puikiai tinka ribotos vietos erdvėse.

Viena ant kitos sudedamos taburetės, 4vnt.,...

Kaina 98,59 €
Pasižymintis paprastu, tačiau praktišku dizainu, šis viena ant kitos sudedamų taburečių rinkinys susideda iš 4 dalių ir taps puikia jūsų kiemo, balkono ar sodo detale. Pagamintos iš plastiko, šios taburetės yra itin tvirtos ir lengvai valomos. Kadangi jos yra labai lengvos, taburetės gali būti paprastai judinamos iš vienos vietos į kitą. Be to, nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, valgomojo taburetės gali būti sukrautos viena ant kitos. Jos tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Kaina nurodyta už 4 taburetes.

Baro taburetės, 2vnt., baltos spalvos,...

Kaina 171,86 €
Su mūsų 2 baro taburečių rinkiniu suteikite savo virtuvės barui ar kitoms erdvėms pramoninio žavesio. Šios taburetės tinka daugumoje vietų ir progų, pavyzdžiui, baruose, lauko vakarėlių metu, kavinėse, restoranuose ir kt. Ši baro taburetė yra pagaminta iš dažyto metalo, kuris suteikia jai tvirtumo ir patvarumo. Sutvirtintas, po sėdyne esantis skersinis strypas ir pakoja užtikrina dar didesnį stabilumą. Nenaudojant, ši baro taburetė gali būti sukraunama lengvam laikymui, tad puikiai tinka ribotos vietos erdvėse.

Baro taburetės, 2vnt., juodos spalvos,...

Kaina 139,55 €
Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Apmuštos minkšta prisiliesti dirbtine oda, šios baro kėdės suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Chromuotas plieno rėmas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Be to, dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, prekystalio taburetės aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Gavin Baro taburetės, 2vnt., 46x38x52cm, mango...

Kaina 143,02 €
Pagamintos iš mango medienos masyvo, šios retro stiliaus, ikoniško Gavin dizaino baro taburetės taps nesenstančia detale jūsų namų interjere. Vintažinio stiliaus baro kėdė yra pagaminta iš tankius raštus turinčio kietmedžio - mango medienos masyvo. Neapdorota mediena yra ne tik tvirta atlaikyti svorį, bet ir nusidėvėjimą ir įtrūkimus. Atitinkamai, ši baro kėdė yra ypatingai stabili, patvari ir traukianti dėmesį. Išskirtinė meistrystė užtikrina, kad kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas ar lakavimas. Gavin dizaino baro taburetė yra rankų darbo, o rafinuoti medienos raštai kiekvienai baldo detalei suteikia savitumo ir šiek tiek išskiria vieną nuo kitos. Be to, milteliniu būdu dengta geležis suteikia smuklės kėdei tvirtumo bei pramoninio stiliaus. Į pristatymą įeina 2 Gavin dizaino baro taburetės.

Baro taburetės, 2 vnt., akacijos medienos masyvas

Kaina 224,59 €
Šios medinės baro kėdės pasižymi paprastu, bet nesenstančiu dizainu ir tiks daugybei interjerų, tokių kaip namai, biurai, barai ir kavinės. Kėdės yra pagamintos iš kokybiškos akacijos medienos, tropinio kietmedžio, kuris yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir labai ilgaamžiškas. Natūralios spalvos matinė paviršiaus apdaila jį leidžia lengvai nuvalyti drėgna šluoste. Šis kėdžių komplektas yra rankų darbo, tad meistrystė suteikia jam ypatingą retro stilių. Kiekvienas žingsnis buvo atliktas labai kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, ar lakavimas. Pristatymą sudaro 2 baro kėdės. Svarbi pastaba: baro kėdžių spalvos gali skirtis, todėl kiekviena yra unikali. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Baro kėdės, 2 vnt., natūralios spalvos, ratanas

Kaina 244,31 €
Su mūsų unikaliomis baro kėdėmis iš natūralaus ratano, suteikite savo interjerui natūralaus žavesio! Jos yra puikus stiliaus ir funkcionalumo derinys, tapsiantis jūsų virtuvės ar svetainės puošmena! Sėdėjimui skirta vieta ir atlošas iš ratano užtikrina, kad smuklės kėdė ir ypatingai patogi ir lengvai valoma drėgna šluoste. Be to, tvirtos metalinės kojelės užtikrina šio baldų komplekto stabilumą ir patvarumą. Kaimiško stiliaus baro kėdės tiks bet kuriame interjere ir yra lengvai surenkamos. Pristatymą sudaro 2 baro kėdės.

Baro taburetės, 2vnt., tamsiai pilkos spalvos,...

Kaina 145,70 €
Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Apmuštos minkštu prisiliesti audiniu, šios baro kėdės suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Chromuoto plieno pagrindas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Be to, dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šių prekystalio taburečių aukštis gali būti reguliuojamas ir jos taps puikiomis bet kokio baro ar valgomojo zonos detalėmis. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro taburetės, 2vnt., šviesiai pilkos...

Kaina 145,70 €
Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Apmuštos minkštu prisiliesti audiniu, šios baro kėdės suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Chromuoto plieno pagrindas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Be to, dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šių prekystalio taburečių aukštis gali būti reguliuojamas ir jos taps puikiomis bet kokio baro ar valgomojo zonos detalėmis. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro taburetės, 2vnt., juodos spalvos, audinys

Kaina 145,70 €
Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Apmuštos minkštu prisiliesti audiniu, šios baro kėdės suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Chromuoto plieno pagrindas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Be to, dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šių prekystalio taburečių aukštis gali būti reguliuojamas ir jos taps puikiomis bet kokio baro ar valgomojo zonos detalėmis. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.

Baro taburetės, 2vnt., pilkos spalvos,...

Kaina 151,73 €
Šios paprastu, tačiau stilingu dizainu pasižyminčios baro taburetės ilsintis ar valgant suteikia didžiausią komfortą. Siekiant suteikti optimalaus sėdėjimo komforto, šios baro kėdės yra apmuštos dirbtine oda. Palaikomos chromuoto plieno rėmų, jos yra stabilios ir tvirtos. Minkštu porolonu paminkštinti sėdynės, atlošai bei pakojos užtikrina, kad kėdės taps puikia vieta poilsiui. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, smuklės kėdės taip pat yra reguliuojamo aukščio. Be to, siekiant užtikrinti nepaprastą prisitaikymą, jos taip pat yra pasukamos 360 laipsnių.

Baro kėdės, 2vnt., akacijos medienos masyvas

Kaina 179,98 €
Šis 2 baro kėdžių komplektas bus nesenstančiu akcentu jūsų virtuvės ar valgomojo interjere. Baro taburetės yra pagamintos iš akacijos medienos masyvo ir plieno, ir yra ypatingai stabilios ir patvarios. Kėdės aukštis gali būti reguliuojamas pagal poreikius. Kiekvienas gamybos žingsnis buvo atliekamas ypatingai kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas ar lakavimas. Komplektą lengva surinkti. Pristatymą sudaro 2 baro kėdės. Dėmesio: kiekvienos prekės spalva ir medžio raštai gali skirtis, todėl kiekviena yra unikali ir šiek tiek skiriasi nuo kitų; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Baro taburetės, 2vnt., pilkos spalvos,...

Kaina 139,55 €
Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šių baro taburečių. Apmuštos minkšta prisiliesti dirbtine oda, šios baro kėdės suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Chromuotas plieno rėmas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Be to, dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, prekystalio taburetės aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, jos taip pat gali būti pasuktos 360 laipsnių kampu.
Prekė pridėta į palyginimą.