×

Kavos staliukai

Kavos staliukai internetu. Platus įvairių konsolinių ir kavos staliukų pasirinkimas geromis kainomis. Svetainės staliukai internetu. Nemokamas pristatymas.

Staliukas su ratukais, baltas, 40x30x63,5cm,...

Kaina 54,43 €
Šis nesenstančiu ir dekoratyviu dizainu pasižymintis C formos šoninis staliukas taps praktiška ir stilinga jūsų gyvenamosios erdvės detale. Aukščiausios kokybės medžiaga: išskirtinės kokybės apdorota mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei. Pagamintas iš apdirbtos medienos, kavos staliuko stalviršis yra lengvai valomas.Tvirta ir patvari konstrukcija: geležinis prie sofos pastatomo staliuko rėmas suteikia jam tvirtumo ir stabilumo.Praktiškas dizainas: C formos dizainas ir keturi ratukai užtikrina, kad arbatos staliuką galėsite paprastai pastatyti prie sofos, lovos ar bet kurioje kitoje norimoje vietoje.

Kavos staliukas, juodas, 80x50x40cm, apdirbta...

Kaina 47,73 €
Su šiuo klasikiniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: praktiškas šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Stabilus geležinis rėmas: geležinis prie sofos pastatomo staliuko rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, sonoma ąžuolo, 50x50x40cm,...

Kaina 47,45 €
Su šiuo stilingu kavos staliuku suteikite savo svetainei unikalaus pramoninio įvaizdžio! Praktiška medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Stabilus rėmas: šoninio staliuko plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Daug vietos daiktams: prie sofos pastatomas staliukas suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo reikiamus daiktus.Reguliuojamos kojelės: reguliuojamos kojelės užtikrina, kad svetainės staliukas gali būti pastatytas ant nelygių grindų.Tvirtas stalviršis: tvirtas prie sofos pastatomo staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Šoniniai staliukai, 2vnt., juodos spalvos,...

Kaina 57,68 €
Su šiais stilingais šoniniais staliukais suteikite savo svetainei unikalaus pramoninio įvaizdžio! Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: turintis praktišką stalviršį, kavos staliukas suteikia pakankamai vietos tvarkingai laikyti savo kasdienius reikmenis.Stabilus rėmas: staliuko plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Reguliuojamos kojelės: reguliuojamos kojelės užtikrina, kad staliukas šviestuvui gali būti pastatytas ant nelygių grindų.Neužima daug vietos: aukštesnio žurnalinio staliuko rėmas yra atviras vienoje pusėje, tad, siekiant sutaupyti vietos, kitas prie sofos pastatomas staliukas gali būti paprastai pastumtas po juo. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, baltas, 55x60cm, pušies...

Kaina 85,12 €
Su šiuo klasikiniu mediniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Pušies medienos masyvas: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos.Praktiškas stalviršis: praktiškas šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Atvira lentyna taip pat leis jums tvarkingai laikyti savo kasdienius reikmenis.Tvirtas ir stabilus rėmas: medinis prie sofos pastatomo staliuko rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukų rinkinys, 2 dalių, juodas,...

Kaina 117,35 €
Su šiuo stilingu medinių kavos staliukų rinkiniu suteikite savo svetainei elegancijos. Pušies medienos masyvas: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos.Daug vietos neužimantis dizainas: išmanus dizainas leidžia pastumti apatinį prie sofos pastatomą staliuką po aukštesniu, tad taip sutaupysite vietos ir užtikrinsite, kad jūsų namai bus tvarkingi.Tvirtas stalviršis: tvirtas stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Įvairus panaudojimas: šoninių staliukų rinkinį galite naudoti atskirai arba pastatyti juos kartu, sustatant skirtingomis konfigūracijomis. Sustumiami šoniniai staliukai bus puikiu dekoratyviu sprendimu bet kokiai gyvenamajai erdvei. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, pilkas ąžuolo, 100x50x35cm,...

Kaina 52,76 €
Su šiuo stilingu kavos staliuku suteikite savo svetainei unikalaus pramoninio įvaizdžio! Praktiška medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Stabilus rėmas: šoninio staliuko plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Reguliuojamos kojelės: reguliuojamos kojelės užtikrina, kad prie sofos pastatomas staliukas gali būti pastatytas ant nelygių grindų.Tvirtas stalviršis: tvirtas svetainės staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, 40x40x50cm, tikmedžio med....

Kaina 88,39 €
Šis tikmedžio medienos masyvo kavos staliukas neabejotinai suteiks jūsų sodui, kiemui ar svetainei rafinuotumo ir įmantrumo. Pagamintas iš ypatingai patvarios tikmedžio medienos, šis tikmedžio baldas buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant ypatingai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena taip pat žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms, todėl lyginant su bet kurio kito tipo mediena, yra dar tinkamesnė sodo baldams. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas norint įsigyti ilgaamžišką sodo baldą. Kavos staliukas stalviršio apačioje turi lentyną suteikiančią papildomą vietą. Kavos staliukas puikiai tiks tiek naudojimui viduje, tiek patalpose. Jį reikia surinkti.

Staliukas, dūminio ąžuolo, 40x30x42cm,...

Kaina 36,61 €
Su šiuo stilingu šoniniu staliuku suteikite savo svetainei unikalaus pramoninio įvaizdžio! Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Daug vietos daiktams: turintis praktišką stalviršį ir atvirą lentyną, kavos staliukas suteikia pakankamai vietos jūsų kasdieniams reikmenims laikyti.Stabilus rėmas: staliuko plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Reguliuojamos kojelės: reguliuojamos kojelės užtikrina, kad staliukas šviestuvui gali būti pastatytas ant nelygių grindų. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, ąžuolo, 80x50x40cm, apdirbta...

Kaina 48,78 €
Su šiuo klasikiniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: praktiškas šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Stabilus geležinis rėmas: geležinis prie sofos pastatomo staliuko rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, dūminio ąžuolo, 80x45x45cm,...

Kaina 52,93 €
Su šiuo klasikiniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: praktiškas šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Atvira lentyna taip pat leis jums tvarkingai laikyti savo kasdienius reikmenis.Stabilus geležinis rėmas: geležinis prie sofos pastatomo staliuko rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Staliukas, dūminio ąžuolo, 40x40x40cm, mediena

Kaina 36,44 €
Su šiuo stilingu šoniniu staliuku suteikite savo svetainei unikalaus pramoninio įvaizdžio! Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: turintis praktišką stalviršį, kavos staliukas suteikia pakankamai vietos tvarkingai laikyti savo kasdienius reikmenis.Stabilus rėmas: staliuko plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Reguliuojamos kojelės: reguliuojamos kojelės užtikrina, kad staliukas šviestuvui gali būti pastatytas ant nelygių grindų. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, dūminio ąžuolo, 90x90x28cm,...

Kaina 105,44 €
Su šiuo klasikiniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: praktiškas šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Jis gali būti padalintas į 4 atskiras dalis.Lengvai valomas paviršius: prie sofos pastatomą staliuką lengva prižiūrėti ir valyti drėgna šluoste. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, juodos spalvos, 80x80x36,5cm,...

Kaina 89,22 €
Ieškote kažko rafinuotesnio, patrauklesnio ir funkcionalesnio savo kambariui? Šis kavos staliukas bus puikiu pasirinkimu. Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Daug vietos daiktams: šis šoninis staliukas turi skyrius, kurie suteikia pakankamai vietos šalia savęs knygoms ir žurnalams pasidėti.Paprastas dizainas: minimalistinis dizainas užtikrina, kad prie sofos pastatomą staliuką paprastai pritaikysite savo interjere. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, rudas ąžuolo, 90x90x28cm,...

Kaina 107,03 €
Su šiuo klasikiniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: praktiškas šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Jis gali būti padalintas į 4 atskiras dalis.Lengvai valomas paviršius: prie sofos pastatomą staliuką lengva prižiūrėti ir valyti drėgna šluoste. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, rudas ąžuolo, 102x50x44cm,...

Kaina 105,69 €
Su šiuo stilingu mediniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei. Pagamintas iš apdirbtos medienos, šoninis staliukas yra lengvai valomas drėgna šluoste.Daug vietos daiktams: šis prie sofos pastatomas staliukas turi 2 skyrius, kurie suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo reikiamus daiktus.Tvirtas stalviršis: tvirtas svetainės staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Praktiškos durelės: apsaugokite savo reikmenis nuo dulkių, paslėpę juos už šios spintelės daiktams durelių. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.

Kavos staliukas, juodas, 102x50x40cm, apdirbta...

Kaina 55,15 €
Su šiuo klasikiniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: praktiškas šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Stabilus geležinis rėmas: geležinis prie sofos pastatomo staliuko rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, baltas, 100x50x45,5cm,...

Kaina 197,52 €
Su šiuo stilingu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Tvirtas stalviršis: stalviršis yra pagamintas iš gražios natūralios medžiagos – paulovnijos medienos masyvo. Paulovnijos mediena itin atspari vabalams ir puvimui. Tvirtas stalviršis puikiai tiks gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Daug vietos daiktams: šis šoninis staliukas turi 2 stalčius, kurie suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo reikiamus daiktus. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, sonoma ąžuolo, 111,5x50x33cm,...

Kaina 58,46 €
Ieškote kažko labiau rafinuoto ar papildysiančio jūsų gyvenamąją erdvę? Šis kavos staliukas yra puikus pasirinkimas! Šis šoninis staliukas yra pagamintas iš apdirbtos medienos, tad jis yra tvirtas ir stabilus. Dviejų skirtingų aukščių stalviršiai suteikia pakankamai vietos tvarkingai ir lengvai pasiekiamus laikyti savo reikiamus daiktus. Be to, jį lengva valyti drėgna šluoste.

Kavos staliukas, sonoma ąžuolo spalvos,...

Kaina 52,32 €
Šis paprastas kavos staliukas bus nesenstanti jūsų namų interjero dalis! Šis kavos staliukas yra pagamintas iš plokštės, kuri užtikrina jo tvirtumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jo tvirtas stalviršis užtikrina stabilų ir saugų paviršių, ant kurio galėsite pasidėti gėrimus, vazas, vaisių dubenis ir papuošimus. Jis taip pat turi papildomą lentyną daiktams, kurioje galite laikyti žurnalus, knygas, nuotolinio valdymo pultelius ir kt. Modernaus bei subtilaus dizaino, jis puikiai dera prie kitų baldų. Šis kavos staliukas yra pakankamai lengvai surenkamas pridėtų instrukcijų ir įrangos pagalba. Jį lengva prižiūrėti ir valyti drėgna šluoste.

Kavos staliukas, mango medienos masyvas,...

Kaina 131,06 €
Medinis kavos staliukas taps nesenstančia jūsų interjero detale. Staliukas, pagamintas iš mango medienos masyvo, yra itin stabilus ir patvarus. Mango mediena yra tankus ir tvirtas kietmedis, kurio paviršių puošia gražūs rudi ar auksiniai dryžiai bei kontūrai. Tvirtas stalviršis puikiai tiks padėti vaisių krepšelius ar dekoratyvius daiktus, tokius kaip vazos ar vazoniniai augalai. Gražūs motyvai ant spintelės paviršiaus suteikia šoninei spintelei kaimiško žavesio. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, dažymas ar lakavimas. Lengvas surinkimas. Dėmesio: kiekvienos prekės spalva ir medžio raštai gali skirtis, todėl kiekviena yra unikali ir šiek tiek skiriasi nuo kitų; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Kavos staliukas, tikmedžio medienos masyvas,...

Kaina 196,00 €
Šis įspūdingas, tikmedžio medienos masyvo kavos staliukas su natūralios formos pagrindu yra unikalaus dizaino, skleidžia kaimišką žavesį ir bus tikra puošmena. Stalviršis, pagamintas ir patikimo grūdinto stiklo, bus puikiu pagrindu padėti gėrimus, vazas, krepšelius su vaisiais ir namų dekoracijas. Staliuką galima naudoti kaip spintelę. Šis kavos staliukas yra rankų darbo, meistriškai pagamintas staliukas dvelkia natūralumu ir retro stiliumi. Svarbi pastaba: mediena yra natūrali medžiaga, todėl staliukų spalvos, linijos ir formos gali šiek tiek skirtis. Dėl to, kiekvienas jų yra unikalus. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Kavos staliukų komplektas, juodas, 48x30x45cm,...

Kaina 50,18 €
Mūsų 2 dalių kavos staliukų komplektas yra puiki alternatyva mažiems butams ar bet kuriai ribotos vietos erdvei. Jo šiuolaikiškas dizainas užtikrina, kad šis sustumiamų staliukų komplektas taps prašmatnia jūsų svetainės, miegamojo ar biuro detale. Staliukų komplektas yra pagamintas iš tvirtumą ir stabilumą užtikrinančios kokybiškos plokštės. Sustumiami staliukai yra daugiafunkciniai. Jie gali būti naudojami svetainėje kaip patogus paviršius gėrimams ar bet kokiems kitiems reikiamiems daiktams, kuriuos norite turėti šalia, pasidėti. Mažas kavos staliukas su lentynomis suteikia jums papildomos vietos žurnalams, DVD ar kitiems daiktams laikyti. Kadangi nenaudojant mažesnis kavos staliukas gali būti paslėptas po dideliu, šis komplektas neužima daug vietos. Taip pat vieną iš jų galite naudoti miegamajame kaip unikalų naktinį staliuką! Kavos staliukų komplektą lengva valyti drėgna šluoste. Šį sustumiamų staliukų komplektą taip pat paprasta surinkti.

Kavos staliukas, baltos spalvos, 60x60x42cm,...

Kaina 53,32 €
Šis paprastas kavos staliukas bus nesenstanti jūsų namų interjero dalis! Šis kavos staliukas yra pagamintas iš plokštės, kuri užtikrina jo tvirtumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jo tvirtas stalviršis užtikrina stabilų ir saugų paviršių, ant kurio galėsite pasidėti gėrimus, vazas, vaisių dubenis ir papuošimus. Jis taip pat turi papildomą lentyną daiktams, kurioje galite laikyti žurnalus, knygas, nuotolinio valdymo pultelius ir kt. Modernaus bei subtilaus dizaino, jis puikiai dera prie kitų baldų. Šis kavos staliukas yra pakankamai lengvai surenkamas pridėtų instrukcijų ir įrangos pagalba. Jį lengva prižiūrėti ir valyti drėgna šluoste.

Kavos staliukas, baltas, 80x40x30cm, apdirbta...

Kaina 103,29 €
Su šiuo stilingu kavos staliuku galite suteikti savo namų interjerui elegancijos. Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Daug vietos daiktams: turintis 2 natūralaus pinto ratano dizaino stalčius, šoninis staliukas suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo žurnalus, knygas, DVD, multimedijos įrenginius ir kitus dekoratyvius daiktus.Pušies medienos masyvo kojelės: medinės kojelės suteikia prie sofos pastatomam staliukui natūralios ir malonios išvaizdos bei tuo pačiu metu užtikrina jo stabilumą. Jis puikiai tiks bet kokiame interjere. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, betono pilkos spalvos,...

Kaina 54,04 €
Šis paprastas kavos staliukas bus nesenstanti jūsų namų interjero dalis! Šis kavos staliukas yra pagamintas iš plokštės, kuri užtikrina jo tvirtumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jo tvirtas stalviršis užtikrina stabilų ir saugų paviršių, ant kurio galėsite pasidėti gėrimus, vazas, vaisių dubenis ir papuošimus. Jis taip pat turi papildomą lentyną daiktams, kurioje galite laikyti žurnalus, knygas, nuotolinio valdymo pultelius ir kt. Modernaus bei subtilaus dizaino, jis puikiai dera prie kitų baldų. Šis kavos staliukas yra pakankamai lengvai surenkamas pridėtų instrukcijų ir įrangos pagalba. Jį lengva prižiūrėti ir valyti drėgna šluoste.

Kavos staliukas, rudos ąžuolo spalvos,...

Kaina 64,90 €
Ieškote kažko labiau rafinuoto ar papildysiančio jūsų gyvenamąją erdvę? Šis kavos staliukas yra puikus pasirinkimas! Elegantiškas dizainas: šis šoninis staliukas turi dviejų skirtingų aukščių stalviršius, atitinkančius skirtingus jūsų poreikius.Eksponavimo funkcija: stalviršis puikiai tiks dekoratyviems daiktams, nuotraukų rėmeliams ar mažiems vazoniniams augalams išdėlioti.Lengvai valoma medžiaga: išskirtinės kokybės apdorota mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvira, stabili ir atspari drėgmei. Pagamintas iš apdirbtos medienos, prie sofos pastatomas staliukas yra lengvai valomas.

Kavos staliukas, ąžuolo spalvos, 90x49x45cm,...

Kaina 90,25 €
Ieškote kavos staliuko savo laisvalaikiui? Daugiau neieškokite ir rinkitės šį funkcionalų kavos staliuką, kuris erdvei suteiks unikalaus patrauklumo. Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei. Pagamintas iš apdirbtos medienos, šoninis staliukas yra lengvai valomas.Medinės kojelės: medinės kojelės suteikia gaminiui natūralios ir malonios išvaizdos bei tuo pačiu metu užtikrina jo stabilumą. Ji puikiai tiks bet kokiame interjere.Daug vietos daiktams: šis prie sofos pastatomas staliukas turi atvirus skyrius ir 1 stalčių, kurie suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo reikiamus daiktus.Tvirtas stalviršis: tvirtas stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Pritaikomas montavimas: stalčius gali būti paprastai somontuotas kairėje arba dešinėje pusėje. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, baltas, 60x50x40cm, apdirbta...

Kaina 49,58 €
Ieškote kavos staliuko savo laisvalaikiui? Daugiau neieškokite ir rinkitės šį funkcionalų kavos staliuką, kuris erdvei suteiks unikalaus patrauklumo. Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Daug vietos daiktams: šis prie sofos pastatomas staliukas turi atvirą skyrių, kuris suteikia daug vietos lengvai pasiekiamas laikyti savo knygas ir žurnalus bei užtikrina, kad jie bus apsaugoti nuo dulkių.Metalinės kojelės: svetainės staliukas turi metalines kojeles, kurios suteiks jūsų interjerui modernaus ir atpalaiduojančio stiliaus bei tuo pačiu užtikrins stabilumą.Praktiškas stalviršis: šoninio staliuko stalviršis suteikia saugų paviršių užkandžiams, gėrimams, vazoms, vaisių dubenėliams ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, 80x45x45cm, pušies medienos...

Kaina 77,33 €
Su šiuo klasikiniu mediniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Pušies medienos masyvas: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos.Praktiškas stalviršis: praktiškas šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Atvira lentyna taip pat leis jums tvarkingai laikyti savo kasdienius reikmenis.Tvirtas ir stabilus rėmas: medinis prie sofos pastatomo staliuko rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Staliukų rinkinys, 2 dalių, grūdintas stiklas

Kaina 74,36 €
Šis nedidelių šoninių staliukų rinkinys pasižymi elegantišku dizainu bei pagyvins jūsų gyvenamosios erdvės interjerą. Stalviršiai yra pagaminti iš tvirto, lygaus ir lengvai valomo sutvirtinto grūdinto stiklo. Ant jų galite pasidėti savo gėrimus, vazas, vaisius ir kt. Staliukai yra palaikomi itin stabilių ir patvarių ąžuolo medienos masyvo kojelių. Kompaktiškas, daug vietos neužimantis ir lengvas dizainas, paprastas judinimas bei pernešimas užtikrina, kad šie šoniniai staliukai namuose ar biure gali būti naudojami kaip valgomojo stalai, kavos staliukai, skaitymui skirti staliukai. Staliukų rinkinį lengva surinkti.

Kavos stal. su apv. stikl. stalviršiu, ypač...

Kaina 138,05 €
Šis mažas kavos staliukas pasižymi nuostabiu dizainu, kuris pagražins jau esamą jūsų erdvės dekorą. Unikalus lašo formos stalo pagrindas turi ypač blizgią baltos spalvos apdailą, kuri jam suteikia žavumo. Jis puikiai tiks prie sofos svetainėje arba gali būti naudojamas vietoj naktinio staliuko miegamajame. Galėsite susidėti savo gėrimus ar kitus daiktus ir jie visada bus po ranka. Stalviršis yra pagamintas iš grūdinto stiklo dėl saugumo.

Kavos staliukas, perdirbtos medienos masyvas,...

Kaina 202,13 €
Šis medinis kavos staliukas taps nesenstančia jūsų svetainės interjero detale. Stalviršis yra pagamintas iš ypač patvaraus perdirbtos medienos masyvo. Gausūs raštai ir senovinė spalva suteikia staliukui vintažinio žavesio. Staliuko kojelės yra pagamintos iš tvirto ketaus, kurio kietumas ir tvirtumas prisideda ne tik prie staliuko stabilumo, bet ir industrinio dizaino. Sofos staliuką yra lengva surinkti.

Kavos staliukas, baltas, 60x44,5x45cm,...

Kaina 76,99 €
Ieškote kažko rafinuotesnio, patrauklesnio ir funkcionalesnio savo kambariui? Šis kavos staliukas bus puikiu pasirinkimu. Pakeliamo stalviršio dizaino: šio prie sofos pastatomo staliuko stalviršis gali būti lengvai pakeltas patogiu aukščiu, taip paverčiant jį vieta, kur galėsite dirbti ar pietauti.Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Daug vietos daiktams: po pakeliamu stalviršiu esančiame paslėptame skyriuje galėsite tvarkingai laikyti daiktus.Tvirtas stalviršis: tvirtas prie sofos pastatomo staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, skaidrus, 98x45x31cm,...

Kaina 255,33 €
Su šiuo minimalistinio stiliaus ir nesenstančio dizaino kavos staliuku suteikite savo interjerui šiuolaikiško žavesio! Kavos staliukas yra pagamintas iš grūdinto apsauginio stiklo, kuris yra saugesnis ir tvirtesnis nei įprastas stiklas. Turintis integruotą MDF plokštės lentyną ir stalčių, šis praktiškas kavos staliukas užtikrins tvarką jūsų gyvenamojoje erdvėje ir puikiai tiks laikyti knygas, žurnalus bei kitus mažus daiktus lengvai pasiekiamus. Be to, tvirta konstrukcija užtikrina ypatingą staliuko patvarumą. Pailsėkite ir džiaukitės buvimu su savo šeima ir draugais prie šio unikalaus kavos staliuko!

Kavos staliukas, 62,5x45cm, pušies medienos...

Kaina 59,90 €
Su šiuo klasikiniu mediniu kavos staliuku suteikite savo svetainei elegancijos. Pušies medienos masyvas: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos.Praktiškas stalviršis: praktiškas stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Tvirtas ir stabilus rėmas: medinis rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, baltos spalvos, 90x44,5x45cm,...

Kaina 84,13 €
Ieškote kažko rafinuotesnio, patrauklesnio ir funkcionalesnio savo kambariui? Šis kavos staliukas bus puikiu pasirinkimu. Pakeliamo stalviršio dizaino: šio prie sofos pastatomo staliuko stalviršis gali būti lengvai pakeltas patogiu aukščiu, taip paverčiant jį vieta, kur galėsite dirbti ar pietauti.Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Daug vietos daiktams: po pakeliamu stalviršiu esančiame paslėptame skyriuje galėsite tvarkingai laikyti daiktus.Tvirtas stalviršis: tvirtas prie sofos pastatomo staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukai, 2vnt., balti, apdirbta...

Kaina 84,88 €
Su šiais stilingais kavos staliukais galite suteikti savo namų interjerui elegancijos. Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: šoninio staliuko stalviršis suteikia saugų paviršių užkandžiams, gėrimams, vazoms, vaisių dubenėliams ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Pušies medienos masyvo kojelės: medinės kojelės suteikia prie sofos pastatomam staliukui natūralios ir malonios išvaizdos bei tuo pačiu metu užtikrina jo stabilumą. Jis puikiai tiks bet kokiame interjere. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, neapdorota mango mediena,...

Kaina 312,68 €
Šis medinis kavos staliukas spinduliuoja vintažinį žavesį bei neabejotinai papuoš jūsų namų interjerą. Kavos staliukas taip pat gali būti naudojamas kaip šoninis staliukas ir komoda. Kavos staliukas pagamintas iš tvirtos neapdorotos mango medienos yra stabilus, patvarus bei gražus, be to, meistro darbas jam suteikia ypatingą retro stilių. Kiekvienas gaminimo žingsnis yra atliekamas su didžiausiu dėmesingumu, nesvarbu ar tai būtų poliravimas ar lakavimas. Meistriškumas bei gražūs medienos raštai kiekvienam baldui suteikia unikalumo ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Be to, 5 stalčiai ir didelis vidinis skyrius suteikia pakankamai vietos daiktams laikyti ranka pasiekiamu atstumu. Dėka 4 geležinių ratukų, stalas spinduliuoja industriniu žavesiu, be to, jį lengva judinti iš vienos vietos į kitą. Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Sustumiami staliukai, 3vnt., baltos spalvos,...

Kaina 88,96 €
Šie klasikinio dizaino, praktiška ir paprasta išvaizda pasižymintys sustumiami staliukai taps vertingomis ir stilingomis jūsų gyvenamosios erdvės detalėmis. Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei. Pagaminti iš apdirbtos medienos, sustumiami staliukai yra lengvai valomi.Sustumiamo dizaino: dėl skirtingų dydžių, šie sustumiami kavos staliukai ne tik patenkins įvairius jūsų poreikius, bet ir suteiks papildomos vietos. Tuo tarpu mažesnius staliukus sustūmus po didesniais, juos galėsite paprastai laikyti.Stabilus stalviršis: tvirtas sustumiamo šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams ir bet kokiems kitiems reikiamiems daiktams, kuriuos norite laikyti šalia savęs, pasidėti.Universali funkcija: sustumiami staliukai yra universalūs! Kiekvienas jų gali būti naudojamas kaip naktinis staliukas miegamajame arba kaip šoninis ar prie sofos pastatomas staliukas svetainėje ir biure. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.

Sustumiami staliukai, 3vnt., balti, apdirbta...

Kaina 94,38 €
Šie klasikinio dizaino, praktiška ir paprasta išvaizda pasižymintys sustumiami staliukai taps vertingomis ir stilingomis jūsų gyvenamosios erdvės detalėmis. Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei. Pagaminti iš apdirbtos medienos, sustumiami staliukai yra lengvai valomi.Sustumiamo dizaino: dėl skirtingų dydžių, šie sustumiami kavos staliukai ne tik patenkins įvairius jūsų poreikius, bet ir suteiks papildomos vietos. Tuo tarpu mažesnius staliukus sustūmus po didesniais, juos galėsite paprastai laikyti.Stabilus stalviršis: tvirtas sustumiamo šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams ir bet kokiems kitiems reikiamiems daiktams, kuriuos norite laikyti šalia savęs, pasidėti.Universali funkcija: sustumiami staliukai yra universalūs! Kiekvienas jų gali būti naudojamas kaip naktinis staliukas miegamajame arba kaip šoninis ar prie sofos pastatomas staliukas svetainėje ir biure. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.

Sustumiami staliukai, 3vnt., dūminio ąžuolo,...

Kaina 86,23 €
Šie klasikinio dizaino, praktiška ir paprasta išvaizda pasižymintys sustumiami staliukai taps vertingomis ir stilingomis jūsų gyvenamosios erdvės detalėmis. Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei. Pagaminti iš apdirbtos medienos, sustumiami staliukai yra lengvai valomi.Sustumiamo dizaino: dėl skirtingų dydžių, šie sustumiami kavos staliukai ne tik patenkins įvairius jūsų poreikius, bet ir suteiks papildomos vietos. Tuo tarpu mažesnius staliukus sustūmus po didesniais, juos galėsite paprastai laikyti.Stabilus stalviršis: tvirtas sustumiamo šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams ir bet kokiems kitiems reikiamiems daiktams, kuriuos norite laikyti šalia savęs, pasidėti.Universali funkcija: sustumiami staliukai yra universalūs! Kiekvienas jų gali būti naudojamas kaip naktinis staliukas miegamajame arba kaip šoninis ar prie sofos pastatomas staliukas svetainėje ir biure. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.

Sustumiami staliukai, 3vnt., betono pilki,...

Kaina 86,23 €
Šie klasikinio dizaino, praktiška ir paprasta išvaizda pasižymintys sustumiami staliukai taps vertingomis ir stilingomis jūsų gyvenamosios erdvės detalėmis. Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei. Pagaminti iš apdirbtos medienos, sustumiami staliukai yra lengvai valomi.Sustumiamo dizaino: dėl skirtingų dydžių, šie sustumiami kavos staliukai ne tik patenkins įvairius jūsų poreikius, bet ir suteiks papildomos vietos. Tuo tarpu mažesnius staliukus sustūmus po didesniais, juos galėsite paprastai laikyti.Stabilus stalviršis: tvirtas sustumiamo šoninio staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams ir bet kokiems kitiems reikiamiems daiktams, kuriuos norite laikyti šalia savęs, pasidėti.Universali funkcija: sustumiami staliukai yra universalūs! Kiekvienas jų gali būti naudojamas kaip naktinis staliukas miegamajame arba kaip šoninis ar prie sofos pastatomas staliukas svetainėje ir biure. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.

Kavos staliukas, skaidrus, 50x45x33 cm,...

Kaina 151,33 €
Su šiuo minimalistinio stiliaus ir nesenstančio dizaino kavos staliuku suteikite savo interjerui šiuolaikiško žavesio! Kavos staliukas yra pagamintas iš grūdinto apsauginio stiklo, kuris yra saugesnis ir tvirtesnis nei įprastas stiklas. Turintis integruotą lentyną, šis praktiškas kavos staliukas užtikrins tvarką jūsų gyvenamojoje erdvėje ir puikiai tiks laikyti knygas, žurnalus bei kitus mažus daiktus lengvai pasiekiamus. Be to, tvirta konstrukcija užtikrina staliuko patvarumą. Pailsėkite ir džiaukitės buvimu su savo šeima ir draugais prie šio unikalaus kavos staliuko!

Kavos staliukas, 80x50x40cm, tikmedžio...

Kaina 173,19 €
Mūsų retro bei kaimišku stiliumi pasižymintis medinis kavos staliukas taps jūsų namų interjero puošmena. Šis medinis staliukas yra pagamintas iš tikmedžio medienos masyvo, kuris suteikia tvirtą ir patvarią atramą. Natūrali aliejaus apdaila užtikrina lygų paviršių, paprastą valymą ir reguliarią priežiūrą. Unikalus riestų kojelių dizainas suteikia vintažinio žavesio. Be to, stalčiuje galėsite tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo daiktus. Tikmedžio mediena yra žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo, tad ji yra dar tinkamesnė baldams nei bet kuri kita. Tikmedžio mediena yra puikus pasirinkimas jei norite įsigyti ilgaamžišką baldą.

Kavos staliukai, 2vnt., sonoma ąžuolo spalvos,...

Kaina 62,29 €
Šie kavos staliukai suteiks jūsų namų interjerui pramoninio žavesio bei daug vietos daiktams laikyti! Tvirta medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Praktiškas stalviršis: turintis praktišką stalviršį, šoninis staliukas suteikia pakankamai vietos tvarkingai laikyti savo kasdienius reikmenis.Stabilus rėmas: prie sofos pastatomo staliuko plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Reguliuojamos kojelės: reguliuojamos kojelės užtikrina, kad prie sofos pastatomas staliukas gali būti pastatytas ant nelygių grindų.Neužima daug vietos: aukštesnio akcentinio staliuko rėmas yra atviras vienoje pusėje, tad, siekiant sutaupyti vietos, kitas staliukas gali būti paprastai pastumtas po juo. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, juodos spalvos, 60x44,5x45cm,...

Kaina 66,78 €
Ieškote kažko rafinuotesnio, patrauklesnio ir funkcionalesnio savo kambariui? Šis kavos staliukas bus puikiu pasirinkimu. Pakeliamo stalviršio dizaino: šio prie sofos pastatomo staliuko stalviršis gali būti lengvai pakeltas patogiu aukščiu, taip paverčiant jį vieta, kur galėsite dirbti ar pietauti.Patvari medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Daug vietos daiktams: po pakeliamu stalviršiu esančiame paslėptame skyriuje galėsite tvarkingai laikyti daiktus.Tvirtas stalviršis: tvirtas prie sofos pastatomo staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Kavos staliukas, sonoma ąžuolo, 100x50x40cm,...

Kaina 67,48 €
Su šiuo stilingu kavos staliuku suteikite savo svetainei unikalaus pramoninio įvaizdžio! Praktiška medžiaga: išskirtinės kokybės apdirbta mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei.Stabilus rėmas: šoninio staliuko plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Daug vietos daiktams: prie sofos pastatomas staliukas suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo reikiamus daiktus.Reguliuojamos kojelės: reguliuojamos kojelės užtikrina, kad svetainės staliukas gali būti pastatytas ant nelygių grindų.Tvirtas stalviršis: tvirtas prie sofos pastatomo staliuko stalviršis puikiai tiks savo gėrimams, maistui ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.
Prekė pridėta į palyginimą.