×

Stalai

Valgomojo ir virtuvės stalai internetu. Tvirti ir kokybiški valgomojo stalai, geromis kainomis. Išskleidžiami virtuviniai stalai internetu.

Valgomojo stalas BOIV 13 - BOIV svetainės baldai
−10%
 • −10%
 • Nauja

Valgomojo stalas BOIV 13

Aukštis: 76 cm; Plotis: 90 cm; Ilgis: 160 - 200 cm
Bazinė kaina 235,00 € Kaina 211,50 €

BOIV tai skandinaviško stiliaus baldai. Šie baldai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Metalinės kojos suteikia šiems baldams išskirtinumo.

Valgomojo stalas BODO 12 - BODO svetainės baldai
−10%
 • −10%
 • Nauja

Valgomojo stalas BODO 12

Aukštis: 76,5 cm; Plotis: 90 cm; Ilgis: 160 - 200 cm
Bazinė kaina 298,00 € Kaina 268,20 €

BODO yra griežto stiliaus, įkvėptas natūralių medžiagų. Vertikalios juostos atspindi senų skrynių stilių. Todėl šie baldai suteiks prabangumo jausmą.

Valgomojo stalas BOLO 16 - BOLO svetainės baldai
−10%
 • −10%
 • Nauja

Valgomojo stalas BOLO 16

Aukštis: 77 cm; Plotis: 81 cm; Ilgis: 139 cm
Bazinė kaina 279,00 € Kaina 251,10 €

BOLO svetainės baldai skirti šiuolaikiškam skandinaviško stiliaus interjerui. Baldai pasižymi išskirtiniu dizainu, nes jų išskirtinumą pabrėžia metalinės kojos. Baldai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl galėsite mėgautis jais ilgesnį laiką.

Valgomojo stalas BOBR 10 - BOBR svetainės baldai
−10%
 • −10%
 • Nauja

Valgomojo stalas BOBR 10

Aukštis: 76,5 cm; Plotis: 90 cm; Ilgis: 160 - 200 cm
Bazinė kaina 216,00 € Kaina 194,40 €

BOBR minimalistinė ir elegantiška svetainės baldų kolekcija. Pilka ir balta spalvos yra nesenstančios ir puikiai tinka daugybei aranžuočių. Be to, puikiai susilieja matiniai pilki kraštai ir balta blizgi MDF fasadų dalis. Toks derinys puikiai harmonizuos bet kokį kambarį.

Valgomojo stalas BOYO 15 - BOYO svetainės baldai
−10%
 • −10%
 • Nauja

Valgomojo stalas BOYO 15

Aukštis: 76 cm; Plotis: 90 cm; Ilgis: 160 - 200 cm
Bazinė kaina 220,00 € Kaina 198,00 €

BOYO baldų kolekcija tai yra svetainės ir miegamojo baldai kurie yra praktiški, stilingi ir estetiški. Visi kolekcijos baldai yra aukštos kokybės, juk jie buvo pagaminti iš patvarių ir atsparių pažeidimams medžiagų. Susikurti sau jaukius namus su BOYO kolekcijos baldais.

Valgomojo stalas LEFU 10 - LEFU svetainės baldai
−28%
 • −28%
 • Nauja

Valgomojo stalas LEFU 10

Aukštis: 77 cm; Plotis: 90 cm; Ilgis: 160 cm - 200 cm
Bazinė kaina 427,00 € Kaina 307,44 €

„LEFU“ kolekcijos baldai puikiai tinka moderniai svetainei. Dėmesį patraukia alpių baltumo spalva, papuošta šiltais „Riviera“ ąžuolo akcentais. Puikiai tinka interjerams, praturtintiems mediniais dekoratyviniais elementais. Baldų korpusas pagamintas iš kokybiškos plokštės, padengtos laminatu, o blizgus priekis pagamintas iš MDF.

Valgomojo stalas LEQU 10 - LEQU svetainės baldai
−28%
 • −28%
 • Nauja

Valgomojo stalas LEQU 10

Aukštis: 80 cm; Plotis: 84 cm; Ilgis: 146 cm - 186 cm
Bazinė kaina 429,00 € Kaina 308,88 €

Baldai iš LEQU kolekcijos yra labai originalūs, tačiau tuo pat metu puikiai pritaikyti kasdieniam naudojimui. Jie išsiskiria tvirtais juodais rėmeliais, kurie pabrėžia kietų dalelių geometrinę formą, o apatinėje dalyje jie virsta stilingomis atramomis. Naudojant be rankenų atidarymo sistemą, buvo galima sukurti paviršių, kuriame būtų šiltas Artisan ąžuolo dekoras, imituojantis natūralią medieną. Apšvietimas vaidina svarbų vaidmenį kolekcijoje „LEQU“. Atskiruose balduose yra įmontuota išorinė LED lemputė, tiekiama kaip standartinė įranga, kuri dar labiau pabrėžia erdvumą. Tačiau kaip papildomą variantą galima įsigyti vidaus apšvietimą, kuris paryškins jūsų mėgstamiausias dekoracijas. Ši kolekcija buvo pritaikyta tipiškiems, riboto dydžio apartamentams. Elegantiškos kietos medžiagos slepia ypač funkcionalų interjerą - vidinės lentynos ir gilūs stalčiai sutalpins viską, ko reikia patogiam kasdieniam gyvenimui.

Valgomojo stalas LEBE 11 - LEBE svetainės baldai
−28%
 • −28%
 • Nauja

Valgomojo stalas LEBE 11

Aukštis: 80 cm; Plotis: 90 cm; Ilgis: 160 cm - 200 cm
Bazinė kaina 412,00 € Kaina 296,64 €

„LEBE“ kolekcija yra elegancijos esmė - jos dėka galite lengvai ir efektyviai sutvarkyti ir svetainę, ir valgomąjį. Ši produktų linija taip pat išsiskiria neįtikėtina estetika. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad ąžuolo dekoro paviršius puikiai imituoja natūralios medienos modelį - jis kolekcijai prideda išskirtinį charakterį, tiesiai iš Niujorko palėpių. Atmosferinis apšvietimas, kurį galima įsigyti kaip papildomą variantą, dar labiau paryškins „LEBE“ kolekcijos baldų detalių grožį.

Baro stalas, MDF, su 2 plien. kojelėmis, ypač...

Kaina 179,37 €
Šis labai blizgus baro stalas yra puiki alternatyva nedideliems butams, kur erdvė yra ribota. Šiuolaikiško dizaino staliukas bus prašmatnus akcentas jūsų virtuvėje ar valgomajame.Dėka tvirto MDF stalviršio, jis yra lengvai valomas. Gražiai nudažytas stalas labai blizga. 2 plieninės kojelės ir MDF šoninis stovas suteikia stalui optimalų stabilumą. Tikrai patogiai ir maloniai jausitės gerdami vyną ar kavą šalia šio blizgaus baro stalo.Be to, šis baltas kavos staliukas yra idealaus aukščio ir specialaus dizaino, todėl tikrai šauniai paįvairins jūsų namų interjerą.

Baro stalas, MDF, su 1 plienine kojele, ypač...

Kaina 180,42 €
Šis labai blizgus baro stalas yra puiki alternatyva nedideliems butams, kur erdvė yra ribota. Šiuolaikiško dizaino staliukas bus prašmatnus akcentas jūsų virtuvėje ar valgomajame.Dėka tvirto MDF stalviršio, jis yra lengvai valomas. Gražiai nudažytas stalas labai blizga. Stipri plieninė kojelė ir MDF šoninis stovas suteikia stalui optimalų stabilumą. Tikrai patogiai ir maloniai jausitės gerdami vyną ar kavą šalia šio blizgaus baro stalo.Be to, šis baltas kavos staliukas yra idealaus aukščio ir specialaus dizaino, todėl tikrai šauniai paįvairins jūsų namų interjerą.

Baro stalas, MDF, su vyno stovu, ypač blizgus,...

Kaina 153,89 €
Šis labai blizgus baro stalas yra puiki alternatyva nedideliems butams, kur erdvė yra ribota. Šiuolaikiško dizaino staliukas bus prašmatnius akcentu jūsų virtuvėje ar valgomajame. 3 lentynos padės sutaupyti vietos, jose gražia galėsite laikyti vyno butelius ar kitus daiktus.Stalviršis ir patvaraus MDF lengvai valomas. Gražia nudažytas stalas - labai blizga. 2 tvirtos kojos šone suteikia tinkamą stabilumą. Tikrai patogiai ir maloniai jausitės gerdami vyną ar kavą, šalia šio blizgaus baro stalo.Be to, šis baltas kavos staliukas yra idealaus aukščio ir specialaus dizaino, todėl tikrai šauniai paįvairins jūsų namų interjerą.

Valgomojo stalas, MDF, apvalus, baltas

Kaina 117,45 €
Šis aukštos kokybės apvalus valgomojo stalas pasižymi švariu ir moderniu dizainu ir bus puikus pasirinkimas jūsų valgomajam ar virtuvei. Paprastas ir elegantiškas šio baldo dizainas kiekvienai vakarienei suteiks stilingumo. Pagamintas iš masyvios akacijos medienos kojelių ir sukryžiuotų metalinių rėmų, šis valgomojo stalas yra labai stabilus ir patvarus. Jį labai lengva valyti drėgna šluoste. Surinkimas yra labai paprastas.

Valgomojo stalas, MDF, apvalus, juodas

Kaina 117,45 €
Šis aukštos kokybės apvalus valgomojo stalas pasižymi švariu ir moderniu dizainu ir bus puikus pasirinkimas jūsų valgomajam ar virtuvei. Paprastas ir elegantiškas šio baldo dizainas suteiks kiekvienai vakarienei stilingumo. Pagamintas iš masyvios akacijos medienos kojelių ir sukryžiuotų metalinių rėmų, šis valgomojo stalas yra labai stabilus ir patvarus. Jį labai lengva valyti drėgna šluoste. Surinkimas yra labai paprastas.

Valgomojo stalas, MDF, ąžuolo imitacija

Kaina 221,83 €
Šis aukštos kokybės, švarių linijų valgomojo stalas bus puikus pasirinkimas jūsų valgomajam ar virtuvei. Jo paprasta elegancija pavers kiekvieną vakarienę ypatinga. Stalas yra pagamintas iš tvirto MDF, todėl yra labai stabilus ir patvarus. Jį taip pat yra labai paprasta valyti su drėgna šluoste. Surinkimas yra labai paprastas.

Valgomojo stalas su stikliniu stalviršiu,...

Kaina 160,26 €
Šis madingas, modernus, tiesių linijų valgomojo stalas bus puikus pasirinkimas jūsų valgomajam ar virtuvei. Jo paprasta elegancija pavers kiekvieną vakarienę ypatinga. Šis valgomojo stalas turi grūdinto stiklo stalviršį bei milteliniu būdu dengtas plienines ir plastikines kojeles, kurios suteikia optimalų stabilumą ir yra labai patvarios. Stalą labai lengva valyti drėgna šluoste.

Medinis baro stalas, baltas

Kaina 102,21 €
Šis elegantiškas baro stalas bus šauni detalė jūsų virtuvėje ar valgomajame ir jį galima naudoti kaip konsolinį staliuką. Dėka elegantiško baro stalo dizaino, jis taps nesenstančiu jūsų namų aksesuaru. Dėka tikros medienos faneros stalviršio ir brazilinio kaučiukmedžio kojelių, jis yra aukštos kokybės bei paprastai valomas. Pristatymą sudaro 1 baltas baro stalas.

Valgomojo/biuro stalas su plien. koj., rausv....

Kaina 196,35 €
Šis tvirtas rausvosios dalbergijos medienos valgomojo stalas yra ir stilingas, ir praktiškas. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip valgomojo ar biuro stalas. Elegantiškas dizainas šį valgomojo stalą pavers bet kurio kambario traukos centru. Valgomojo stalas turi tvirtą paviršių ant kurio galite sudėti dekoratyvius daiktus tokius kaip vaisių krepšius ar vazas. Šis rausvosios dalbergijos medienos valgomojo stalas yra pagamintas iš masyvios medienos. Rausvosios dalbergijos mediena, tai- tropinis kietmedis, taip pat žinomas kaip palisandras ar raudonmedis, bei populiarus dėl savo ryškių raštų. Rankų darbo meistrystė ir gražūs medienos raštai kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Plieninės kojelės prisideda prie konstrukcijos tvirtumo. Svarbi pastaba: spalvos gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikdamos unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, 118x68x75 cm

Kaina 126,14 €
Šis stilingas valgomojo stalas bus tikra puošmena jūsų virtuvei ar valgomajam. Elegantiško, tiesių linijų dizaino stalas puikia derės bet kuriame interjere. Stiklinis stalviršis ir metalinės, medieną imituojančios kojelės užtikrina šio valgomojo stalo stabilumą ir ilgaamžiškumą. Be to, lengvai išvalysite jį drėgna šluoste.

Valgomojo stalas, 140 x 80 x 75 cm, ąžuolo spalvos

Kaina 113,09 €
Šis valgomojo stalas pasižymi paprastu ir tiesiu dizainu, ir bus puikus pasirinkimas jūsų valgomajam ar virtuvei. Jo paprasta elegancija pavers kiekvieną vakarienę - ypatinga. Valgomojo stalas pagamintas iš patvarios, aukštos kokybės medžiagos, todėl yra patikimas, stabilus ir tarnaus daug metų. Stalą labai paprasta valyti. Šis šiuolaikiško dizaino valgomojo stalas puikiai žiūrėsis bet kokio stiliaus interjere.

Valgomojo stalas, 140 x 80 x 75 cm, baltas

Kaina 134,84 €
Šis valgomojo stalas pasižymi paprastu ir tiesiu dizainu, ir bus puikus pasirinkimas jūsų valgomajam ar virtuvei. Jo paprasta elegancija pavers kiekvieną vakarienę - ypatinga. Valgomojo stalas pagamintas iš patvarios, aukštos kokybės medžiagos, todėl yra patikimas, stabilus ir tarnaus daug metų. Stalą labai paprasta valyti. Šis šiuolaikiško dizaino valgomojo stalas puikiai žiūrėsis bet kokio stiliaus interjere.

Valgomojo stalas, 80x80x76 cm, labai blizgus,...

Kaina 143,54 €
Šis elegantiškas, labai blizgus valgomojo stalas bus puikiu akcentu jūsų valgomajame ar virtuvėje. Šis blizgus baltas stalas gražiai atspindės šviesą ir suteiks jūsų pietums iškilmingumo. Valgomojo stalas yra pagamintas iš vidutinio tankio medienos plaušų plokščių (MDF). 4 patikimos kojos pagamintos iš lengvo plastiko. Be to, šį stalą lengva valyti ir prižiūrėti - prireiks tik drėgnos šluostės! Paprasta surinkti.

Valgomojo stalas, 116x66x76cm, labai blizgus,...

Kaina 170,87 €
Šis elegantiškas, labai blizgus valgomojo stalas bus puikiu akcentu jūsų valgomajame ar virtuvėje. Šis ypač blizgus baltas stalas gražiai atspindės šviesą ir prisidės prie jūsų pietų iškilmingumo. Šis valgomojo stalas yra pagamintas iš vidutinio tankio medienos plaušų plokščių (MDF). Keturios patikimos kojos yra pagamintos iš lengvo plastiko. Be to, šį stalą lengva valyti ir prižiūrėti - prireiks tik drėgnos šluostės! Paprasta surinkti.

Valgomojo stalas, perdirbtos medienos masyvas,...

Kaina 181,48 €
Senovinio stiliaus medinis valgomojo stalas bus unikaliu jūsų virtuvės ar valgomojo akcentu. Medienos masyvo konstrukcija užtikrina stabilumą ir patikimumą. Šis vintažinio stiliaus šoninis staliukas yra pagamintas iš perdirbtos medienos masyvo, tad kiekviena baldo dalis yra unikali ir šiek tiek skiriasi viena nuo kitos. Iš perdirbtos medienos pagamintas baldas pasižymi skirtingų medžių, tokių kaip tikmedis, mango mediena ir akacija, savybėmis. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir graži. Nusidėvėjimo žymės ir matoma raštų struktūra kiekvienai daliai suteikia savitą istoriją ir unikalią išvaizdą. Valgomojo stalas yra rankų darbo, todėl baldas alsuoja retro stiliumi. Visi derinimo, poliravimo, dažymo ir vaškavimo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai. Svarbi pastaba: stalų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, perdirbtos medienos masyvas,...

Kaina 186,80 €
Šis senovinio stiliaus medinis valgomojo stalas bus unikaliu jūsų virtuvės ar valgomojo akcentu. Medienos masyvo konstrukcija užtikrina stabilumą ir patikimumą. Kompaktiško dizaino valgomojo stalas yra tobulas pasirinkimas mažesniems valgomiesiems. Atėjus svečiams ir prireikus daugiau vietos šeimai ir draugams, galima sujungti du tokius stalus. Šis vintažinio stiliaus šoninis staliukas yra pagamintas iš perdirbtos medienos masyvo, tad kiekviena baldo dalis yra unikali ir šiek tiek skiriasi viena nuo kitos. Iš perdirbtos medienos pagamintas baldas pasižymi skirtingų medžių, tokių kaip tikmedis, mango mediena ir akacija, savybėmis. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir graži. Nusidėvėjimo žymės ir matoma raštų struktūra kiekvienai daliai suteikia savitą istoriją ir unikalią išvaizdą. Valgomojo stalas yra rankų darbo, todėl baldas alsuoja retro stiliumi. Visi derinimo, poliravimo, dažymo ir vaškavimo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai. Svarbi pastaba: stalų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Baro stalas, perdirbtos medienos masyvas,...

Kaina 186,80 €
Senovinio stiliaus medinis baro stalas bus unikaliu jūsų namų akcentu. Masyvios medienos konstrukcija užtikrina stabilumą ir patikimumą, tinkamumą kasdieniniam naudojimui. Gali būti naudojamas kaip virtuvės ar pusryčių stalas. Šis vintažinio stiliaus šoninis staliukas yra pagamintas iš perdirbtos medienos masyvo, tad kiekviena baldo dalis yra unikali ir šiek tiek skiriasi viena nuo kitos. Iš perdirbtos medienos pagamintas baldas pasižymi skirtingų medžių, tokių kaip tikmedis, mango mediena ir akacija, savybėmis. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir graži. Nusidėvėjimo žymės ir matoma raštų struktūra kiekvienai daliai suteikia savitą istoriją ir unikalią išvaizdą. Baro stalas yra rankų darbo, todėl baldas alsuoja vintažiniu stiliumi. Visi derinimo, poliravimo, dažymo ir vaškavimo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai. Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Prailginamas valgomojo stalas, labai blizgus,...

Kaina 316,32 €
Šis prailginamas valgomojo stalas yra puiki alternatyva mažesnėms virtuvėms bei valgomojo zonoms su ribota erdve. Švytinti, labai blizgi balta apdaila atspidi šviesą, o tai labai prisideda prie jūsų pietavimo kokybės. Šis stalas yra pagamintas iš aukštos kokybės MDF, todėl jis yra stabilus ir patvarus. Jį lengva valyti šlapia šluoste. Labai paprasta surinkti.

Prailginamas valgomojo stalas, labai blizgus,...

Kaina 347,64 €
Šis prailginamas valgomojo stalas yra puiki alternatyva mažesnėms virtuvėms bei valgomojo zonoms su ribota erdve. Švytinti, labai blizgi balta apdaila atspidi šviesą, o tai labai prisideda prie jūsų pietavimo kokybės. Šis stalas yra pagamintas iš aukštos kokybės MDF, todėl jis yra stabilus ir patvarus. Jį lengva valyti šlapia šluoste. Labai paprasta surinkti.

Baro stalas, masyvi akacijos mediena,...

Kaina 184,67 €
Kalbant apie baro stalus, galima vadovautis „mažiau yra daugiau“ principu. Todėl mūsų tvirtos akacijos medienos baro stalas stebina originalumu, paprasta elegancija ir industriniu dvelksmu. Staliukas su metalinėmis kojelėmis taip pat gali būti naudojamas kaip spintelė. Stalviršis yra pagamintas iš tvirtos akacijos medienos, išsiskiriančios savitu stiliumi, tuo pat metu stalui suteikiant reikalingą apsaugą. Natūralūs įtrūkimai ir kamieno forma staliukui suteikia kaimišką žavesį, o gražūs medienos raštai kiekvieną staliuką padaro unikaliu bei šiek tiek išsiskiriančiu vienas nuo kito. Svarbi pastaba: baro stalų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Baro stalas, masyvi akacijos mediena,...

Kaina 178,31 €
Kalbant apie baro stalus, galima vadovautis „mažiau yra daugiau“ principu. Todėl mūsų tvirtos akacijos medienos baro stalas stebina originalumu, paprasta elegancija ir industriniu dvelksmu. Staliukas su metalinėmis kojelėmis taip pat gali būti naudojamas kaip spintelė. Stalviršis yra pagamintas iš tvirtos akacijos medienos, išsiskiriančios savitu stiliumi, tuo pat metu stalui suteikiant reikalingą apsaugą. Natūralūs įtrūkimai ir kamieno forma staliukui suteikia kaimišką žavesį, o gražūs medienos raštai kiekvieną staliuką padaro unikaliu bei šiek tiek išsiskiriančiu vienas nuo kito. Svarbi pastaba: baro stalų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, masyvi raus. dalberg....

Kaina 200,60 €
Mūsų valgomojo stalas iš masyvios medienos bus niekada iš mados neišeisiančiu akcentu jūsų namams. Šis elegantiškas stalas leis mėgautis valgiu su šeima. Be to, jį galima naudoti svetainėje, kaip televizoriaus staliuką ar spintelę gražiai sudėti namų dekoracijas tokias, kaip rėmeliai su nuotraukomis, krepšeliai su vaisiais ar vazos. Iš masyvios rausvosios dalbergijos medienos pagamintas retro stiliaus stalas yra padengtas medaus spalvos matine danga, todėl yra patvarus, jį lengva prižiūrėti ir jis be abejos suteiks kaimiško žavesio jūsų interjerui. Rausvosios dalbergijos mediena, tai- tropinis kietmedis, taip pat žinomas kaip palisandras ar raudonmedis, bei populiarus dėl savo ryškių raštų. Tvirtos kojelės prisideda prie stiprios konstrukcijos. Gražios medienos linijos kiekvienam stalui suteikia unikalumo, bei šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, masyvi raus. dalberg....

Kaina 210,15 €
Mūsų valgomojo stalas iš masyvios medienos bus niekada iš mados neišeisiančiu akcentu jūsų namams. Šis elegantiškas stalas leis mėgautis valgiu su šeima. Be to, jį galima naudoti svetainėje, kaip televizoriaus staliuką ar spintelę gražiai sudėti namų dekoracijas tokias, kaip rėmeliai su nuotraukomis, krepšeliai su vaisiais ar vazos. Iš masyvios rausvosios dalbergijos medienos pagamintas retro stiliaus stalas yra padengtas medaus spalvos matine danga, todėl yra patvarus, jį lengva prižiūrėti ir jis be abejos suteiks kaimiško žavesio jūsų interjerui. Rausvosios dalbergijos mediena, tai- tropinis kietmedis, taip pat žinomas kaip palisandras ar raudonmedis, bei populiarus dėl savo ryškių raštų. Tvirtos kojelės prisideda prie stiprios konstrukcijos. Gražios medienos linijos kiekvienam stalui suteikia unikalumo, bei šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, mango mediena, 240 cm

Kaina 390,44 €
Šis medinis aukštos kokybės industrinio stiliaus valgomojo stalas bus stilingu akcentu jūsų valgomajam ar virtuvei. Šis valgomojo staliukas yra pagamintas iš masyvios, tvirtos, patvarios ir nuostabios mango medienos. Rankų darbas suteikia staliukui stilingo retro žavesio. Plieninės kojelės užbaigia industrinę išvaizdą, o patvarūs geležies ratukai užrikrina, jog stalą judinti iš vienos vietos į kitą bus lengva. Surinkimas paprastas. Svarbi pastaba: Masyvi mango mediena turi natūralius medienos raštus, todėl kiekvienas iš mūsų valgomojo staliukų yra unikalus ir skiriasi vienas nuo kito; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, tvirta perdirbta mediena,...

Kaina 381,05 €
Šis medinis aukštos kokybės industrinio stiliaus valgomojo stalas bus stilingu akcentu jūsų valgomajam ar virtuvei. Šis valgomojo stalas yra pagamintas iš perdirbtos medienos masyvo, tai reiškia, kad jis turi skirtingų medžių, tokių kaip tikmedžio, mango medžio, akacijos ir kitų medžių savybes. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, ilgalaikė ir graži. Nusidėvėjimo ir gamybos ženklai suteikia kiekvienam kūriniui unikalią išvaizdą ir praturtina įspūdingą senovinį stilių. Plieninės kojos užbaigia pramoninės išvaizdos idėją, o tvirti geležiniai ratai padeda stalui lengvai judėti. Stalą paprasta surinkti. Svarbi pastaba: baldų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas valgomojo stalas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, perdirbtos medienos masyvas,...

Kaina 307,97 €
Šis medinis aukštos kokybės industrinio stiliaus valgomojo stalas bus stilingu akcentu jūsų valgomajam ar virtuvei. Šis valgomojo stalas yra pagamintas iš perdirbtos medienos masyvo, tai reiškia, kad jis turi skirtingų medžių, tokių kaip tikmedžio, mango medžio, akacijos ir kitų medžių savybes. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, ilgalaikė ir graži. Nusidėvėjimo ir gamybos ženklai suteikia kiekvienam kūriniui unikalią išvaizdą ir praturtina įspūdingą senovinį stilių. Plieninės kojos užbaigia pramoninės išvaizdos idėją, o tvirti geležiniai ratai padeda stalui lengvai judėti. Stalą paprasta surinkti. Svarbi pastaba: baldų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas valgomojo stalas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, masyvi mango mediena, 180cm...

Kaina 160,26 €
Šis medinis aukštos kokybės industrinio stiliaus valgomojo stalas bus stilingu akcentu jūsų valgomajam ar virtuvei. Šis valgomojo staliukas yra pagamintas iš masyvios, tvirtos, patvarios ir nuostabios mango medienos. Rankų darbas suteikia staliukui stilingo vintažinio žavesio. Plieninės kojelės užbaigia industrinę išvaizdą. Visi derinimo, pjovimo, poliravimo, dažymo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai. Surinkimas paprastas. Svarbi pastaba: Masyvi mango mediena turi natūralius medienos raštus, todėl kiekvienas iš mūsų valgomojo staliukų yra unikalus ir skiriasi vienas nuo kito; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, masyvi mango mediena, 180cm

Kaina 310,06 €
Šis medinis aukštos kokybės industrinio stiliaus valgomojo stalas bus stilingu akcentu jūsų valgomajam ar virtuvei. Šis valgomojo staliukas yra pagamintas iš masyvios, tvirtos, patvarios ir nuostabios mango medienos. Rankų darbas suteikia staliukui stilingo vintažinio žavesio. Plieninės kojelės užbaigia industrinę išvaizdą. Visi derinimo, pjovimo, poliravimo, dažymo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai. Surinkimas paprastas. Svarbi pastaba: Masyvi mango mediena turi natūralius medienos raštus, todėl kiekvienas iš mūsų valgomojo staliukų yra unikalus ir skiriasi vienas nuo kito; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, perdirbtos medienos masyvas,...

Kaina 167,70 €
Šis medinis aukštos kokybės industrinio stiliaus valgomojo stalas bus stilingu akcentu jūsų valgomajam ar virtuvei. Šis valgomojo stalas yra pagamintas iš masyvios perdirbtos medienos, o tai reiškia, jog jis pasižymi skirtingų medžių savybėmis: tikmedžio, akacijos, mango ir kt. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir puikiai atrodanti. Devėjimo žymės ir meistrystė suteikia kiekvienam baldui unikalumo ir prideda įspūdingo vintažinio stiliaus. Plieninės kojelės suteikia industrinės išvaizdos. Kiekvienas gaminimo proceso etapas yra atliekamas su didžiausiu rūpesčiu, nesvarbu, ar tai būtų lakavimas ar poliravimas. Surinkimas paprastas. Svarbi pastaba: baldų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas valgomojo stalas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, perdirbtos medienos masyvas,...

Kaina 320,50 €
Šis medinis aukštos kokybės industrinio stiliaus valgomojo stalas bus stilingu akcentu jūsų valgomajam ar virtuvei. Šis valgomojo stalas yra pagamintas iš masyvios perdirbtos medienos, o tai reiškia, jog jis pasižymi skirtingų medžių savybėmis: tikmedžio, akacijos, mango ir kt. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir puikiai atrodanti. Devėjimo žymės ir meistrystė suteikia kiekvienam baldui unikalumo ir prideda įspūdingo vintažinio stiliaus. Plieninės kojelės suteikia industrinės išvaizdos. Kiekvienas gaminimo proceso etapas yra atliekamas su didžiausiu rūpesčiu, nesvarbu, ar tai būtų lakavimas ar poliravimas. Surinkimas paprastas. Svarbi pastaba: baldų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas valgomojo stalas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, perdirbtos medienos masyvas,...

Kaina 199,54 €
Senovinio stiliaus medinis valgomojo stalas bus unikaliu jūsų virtuvės ar valgomojo akcentu. Medienos masyvo konstrukcija užtikrina stabilumą ir patikimumą. Šis vintažinio stiliaus stalas yra pagamintas iš tvirtos perdirbtos medienos, todėl kiekvienas baldas yra unikalus ir šiek tiek skiriasi vienas nuo kito. Baldas pagamintas iš įvairiausių rūšių panaudotos medienos: tikmedžio, mango medienos ir akacijos. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir puikiai atrodanti. Perdirbimo ženklai ir matomos nugludintos skaidulos, suteikia kiekvienam baldui savitą istoriją ir unikalią išvaizdą. Valgomojo stalas yra rankų darbo, todėl baldas alsuoja ypatingu, retro stiliumi. Visi derinimo, poliravimo, dažymo ir vaškavimo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai. Svarbi pastaba: stalų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, perdirbtos medienos masyvas,...

Kaina 184,67 €
Senovinio stiliaus medinis valgomojo stalas iš perdirbtos medienos bus unikaliu jūsų virtuvės ar valgomojo akcentu. Tvirtos medienos konstrukcija užtikrina stabilumą ir patikimumą. Šis stalas yra pagamintas iš tvirtos perdirbtos medienos, tai reiškia, jog kiekvienas baldas yra unikalus ir šiek tiek skiriasi vienas nuo kito. Baldai pagaminti iš įvairiausių rūšių panaudotos medienos: tikmedžio, akacijos, mango, salmedžio ir kt. Perdirbta mediena yra tvirta, stabili, patvari ir puikiai atrodanti. Perdirbimo ženklai ir matomos nugludintos skaidulos, kiekvieną baldą padaro unikaliu ir šiek tiek išskiria vieną nuo kito. Stalviršis yra rankų darbo, todėl meistrystė suteikia ypatingą, retro stilių. Visi derinimo, poliravimo, dažymo ir vaškavimo darbai buvo atlikti ypač kruopščiai. Valgomojo stalas gali būti lengvai judinamas taip pritaikant kiekvienam interjerui. Svarbi pastaba: spalvos gali skirtis nuo vieno baldo iki kito, todėl kiekvienas jų yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Išskleidžiamas stalas, ąžuolas, 170x85x75cm

Kaina 342,43 €
Šis paprasto, tačiau stilingo dizaino išskleidžiamas stalas yra itin funkcionalus ir tiks bet kokiam namų interjerui. Iš tvirtos ąžuolo medienos meistriškai pagamintas stalas yra stabilus, ilgaamžis ir tvirtas. Jis ypač tinka mažiems kambariams. Stalą galite naudoti su sulankstytu ar išskleistu stalviršiu jums ir jūsų draugams.

Valgomojo stalas, masyvi perdirbta mediena,...

Kaina 202,71 €
Šis medinis valgomojo stalas puikiai tiks norintiems savo namų interjerui suteikti kaimišką žavesį. Valgomojo stalas turi tvirtą stalviršį ir masyvias, stabilias kojeles. Šis valgomojo stalas yra pagamintas iš masyvios perdirbtos medienos, kuri pasižymi skirtingų medžių, tokių kaip raudonmedis, tikmedis, mango, akacijos ir kitų savybėmis. Kiekvienas toks baldas yra unikalus ir šiek tiek skiriasi vienas nuo kito. Perdirbimo ženklai kiekvienam baldui suteikia unikalią išvaizdą bei įspūdingą vintažinį stilių. Kadangi šis baldas yra pagamintas iš perdirbtos medienos, jis gali turėti trūkumų, atspindinčių jo autentiškumą ir įdomią istoriją. Mediena yra iš natūraliai nukritusių medžių, valčių, medinių namelių ir t.t. Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valgomojo stalas, masyvi perdirbta mediena,...

Kaina 238,80 €
Šis medinis valgomojo stalas puikiai tiks norintiems savo namų interjerui suteikti kaimišką žavesį. Valgomojo stalas turi tvirtą stalviršį ir masyvias, stabilias kojeles. Šis valgomojo stalas yra pagamintas iš masyvios perdirbtos medienos, kuri pasižymi skirtingų medžių, tokių kaip raudonmedis, tikmedis, mango, akacijos ir kitų savybėmis. Kiekvienas toks baldas yra unikalus ir šiek tiek skiriasi vienas nuo kito. Perdirbimo ženklai kiekvienam baldui suteikia unikalią išvaizdą bei įspūdingą vintažinį stilių. Kadangi šis baldas yra pagamintas iš perdirbtos medienos, jis gali turėti trūkumų, atspindinčių jo autentiškumą ir įdomią istoriją. Mediena yra iš natūraliai nukritusių medžių, valčių, medinių namelių ir t.t. Svarbi pastaba: staliukų spalvos gali skirtis, todėl kiekvienas yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Valg. stalas, tvirta rausv. dalberg., med. ir...

Kaina 343,47 €
Šis aukštos kokybės industrinio stiliaus valgomojo stalas bus stilingu akcentu jūsų valgomajam ar virtuvei. Stalas pagamintas iš tvirtos rausvosios dalbergijos medienos. Rausvoji dalbergijos mediena yra taip pat žinoma kaip raudonmedis ar palisandras, yra tropinis, dėl savo prabangių raštų populiarus kietmedis. Gražūs medienos raštai suteikia kiekvienam baldui unikalumo, todėl kiekvienas stalas skiriasi vienas nuo kito. Šis stalas yra rankų darbo kūrinys, todėl kiekvienas proceso žingsnis: poliravimas, dažymas ar lakavimas yra atliekamas su didžiausiu atidumu. Milteliniu būdu padengtos plieninės kojelės bei pagrindas prideda stalui tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Stalą paprasta surinkti. Svarbi pastaba: dėl šiek tiek skirtingų kiekvieno baldo spalvų, visos prekės unikalios; atranka pristatymui yra atsitiktinė.
Prekė pridėta į palyginimą.