Prekių pristatymo kaina - 15 eur. Užsakymus nuo 99 € - pristatome nemokamai.

 

Prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją - pagal atskirą susitarimą).

Prieš dieną ar dvi iki pristatymo informuojame telefonu. Prekių užnešimas į kainą neįskaičiuotas, esant pageidavimui, už papildomą mokestį galime suteikti šią paslaugą (Pirmas aukštas arba liftu: 5-6 eur, laiptais 3 eur / kiekvienas papildomas aukštas). Jei pageidaujate prekių užnešimo - parašykite užsakymo komentaruose.

Užklausimus dėl planuojamo prekių pristatymo termino priimame el. paštu.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas arba avansas už prekes. Kartais prekės pristatymo laikas gali paiilgėti dėl gamintojo ar vežėjo kaltės (padidėjusi apkrova prieššventiniais laikotarpiais, nedarbo savaitės, šventinės dienos ir pan.) ar kitų techninių priežasčių.

Dėmesio. Galimas siuntų pristatymo vėlavimas dėl COVID-19 pandemijos. Šventiniu laikotarpiu (12.22 - 01.15) nedirba baldų gamintojai, tad nurodyti vidutiniai prekių pristatymo terminai atitinkamai pailgėja.

Prekės pristatomos prieš tai informavus klientą apie preliminarų pristatymo laiką. Baldai pristatomi įmonės transportu. Prekės pristatomos iki tos vietos, iki kurios gali privažiuoti krovininis mikroautobusas.

Prekių užnešimas į kainą neįskaičiuotas. Baldai pristatomi nesurinkti, gamyklinėse pakuotėse, skirti savarankiškam surinkimui, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

 

 

Apmokėjimas už prekes

 

1. Grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą reikalingas išankstinis 30% avansas nuo bendros užsakymo sumos. Avansą galite sumokėti paprastu banko pavedimu. Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

2. Paprastu banko pavedimu. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, galėsite sumokėti visą užsakymo sumą arba 30% avansą iš savo banko sąskaitos į mūsų sąskaitą Swedbank banke.

3. Išsimokėtinai. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, prekes galėsite įsigyti išsimokėtinai, naudojantis partnerio "Mokilizingas" paslaugomis. (žr. žemiau, "Pirkimas išsimokėtinai").

4. Elektroninė bankininkystė. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, galėsite iškarto atsiskaityti naudojantis savo elektronine bankininkyste iš Lietuvoje veikiančių bankų ar kredito unijų sąskaitų, bet kuriuo iš žemiau pateiktų būdų.

 

Mokėjimo būdai:

 

Pirkimas išsimokėtinai internetu

  

Inbank_Mokilizingas2.png

 

Pirkimas išsimokėtinai internetu yra puiki galimybė įsigyti geidžiamą prekę nieko nelaukiant ir neišeinant iš namų. Norint įsigyti pasirinktą prekę ar prekių krepšelį išsimokėtinai šioje internetinėje parduotuvėje, tereikia pridėti norimas įsigyti prekes į krepšelį ir apmokėjimo etape pasirinkti Inbank|Mokilizingas mokėjimo būdą.

 

Kodėl Inbank|Mokilizingas?

·         Viską atliksite greitai, lengvai, patogiai ir saugiai;

·         Galėsite pasirinkti jums tinkamiausią sutarties terminą ir įmokos dydį;

·         Iš karto gausite jūsų mokumo įvertinimą ir atsakymą dėl sutarties sudarymo;

·         Nereikės niekur eiti, viską atliksite elektroniniu būdu;

 

Inbank|Mokilizingas finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu:

• finansuojama prekės arba viso prekių krepšelio kaina nuo 50  - 10.000 €;

• galimas įmokų mokėjimo terminas nuo 3 iki 60 mėn.;

• reikalingas vienas iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų: asmens tapatybės kortelė arba Lietuvos Respublikos piliečio pasas;

• įmokas galima sumokėti: bankiniu pavedimu, „Maxima“ kasose, „Narvesen“ kioskuose, Paypost skyriuose, „Perlas“ terminaluose;

· galima atsiskaityti anksčiau laiko be papildomų išlaidų;

· patogiausias atsiskaitymo ir sutarčių stebėjimo būdas: https://www.mokilizingas.lt/savitarna .

 

Įsigyjant pasirinktas prekes išsimokėtinai internetu, sekite šiuos nurodymus:

·         Pasirinkus Inbank|Mokilizingas mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į lizingo sistemą, kurioje jums reikės patvirtinti savo tapatybę. Tai padaryti galėsite per elektroninę bankininkystę arba su e-parašu.

·         Patvirtinus tapatybę galėsite rinktis iš lizingo bendrovės jums pateiktų išsimokėjimo sąlygų bei pradinio įnašo dydį. Pradinis įnašas gali būti ir nulinis, jei lizingo bendrovė pateikia tokias sąlygas.

·         Užpildžius duomenis lizingo sistemoje ir pasirinkus jums tinkamas lizingo sąlygas bei sėkmingai pasirašius sutartį, būsite grąžinti atgal į internetinę parduotuvę su užsakymo patvirtinimo langu.

Galime užtikrinti, kad visas pirkimo procesas vyksta saugiai, o visus reikalingus dokumentus galėsite pasirašyti elektroninėje erdvėje ir jums nereikės niekur eiti.

 

Pirkimo išsimokėtinai internetu paslauga gali pasinaudoti asmenys:

·         turintys bent 4 mėnesių darbo stažą paskutinėje darbovietėje;

·         pareigūnai, statutiniai tarnautojai arba ūkininkai pateikę papildomus dokumentus apie pajamas;

·         asmenys dirbantys pagal individualios veiklos pažymėjimą arba verslo liudijimą ir norintys įsigyti prekes išsimokėtinai, turi pateikti:

   - individualios veiklos vykdymo pažymos arba verslo liudijimo kopiją;

   - VMI patvirtintą pajamų deklaraciją už praėjusius kalendorinius metus (išskyrus atvejus, kai klientui dar nebuvo atsiradusi prievolė deklaruoti pajamas, gautas iš individualios veiklos);

    - ne mažiau kaip 6 praėjusių kalendorinių mėnesių banko sąskaitos išrašą, patvirtintą banko.

Taip pat papildomus dokumentus galite siųsti el. paštu ekspertai@inbank.lt arba susisiekti telefonu +370 700 55 888

 

Protinga atidėti mokėjimus, o ne svarbius pirkinius!

Prekė pridėta į palyginimą.