×

Lauko stalai, staliukai

Lauko stalai, lauko staliukai internetu. Kokybiški ir stilingi lauko baldai Jūsų sodui, kiemui, terasai ar balkonui. Platus lauko stalų ir kitų lauko baldų pasirinkimas už gerą kainą. Greitas ir nemokamas pristatymas.

Stalas su stikliniu stalviršiu, pilkas,...

Kaina 163,45 €
Šis švariomis bei paprastomis linijomis pasižymintis sodo stalas su stikliniu stalviršiu bus puikiu pasirinkimu jūsų sodui, kiemui ir kitai lauko erdvei. Patvari medžiaga: poliratanas – išskirtinai atspari ir įvairioms oro sąlygoms patvari medžiaga. Ji taip pat nereikalauja daug priežiūros.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Praktiškas stalviršis: grūdinto stiklo stalviršis puikiai tiks savo įvairiems reikiamiems daiktams pasidėti ar išdėlioti. Be to, jis yra lengvai valomas ir prižiūrimas.Vandeniui atsparus dizainas: pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, šis gaminys yra patvarus drėgmei ir lietui. Prireikus, jis taip pat gali būti lengvai valomas drėgna šluoste. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalas, 85x85x75cm, akacijos medienos...

Kaina 151,05 €
Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite malonia popietės arbata ir maistu su savo šeima ir draugais sėdėdami prie šio klasikinio medinio sodo stalo! Akacijos medienos masyvas: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis. Pagamintas iš akacijos medienos masyvo, šis kiemo baldas yra tinkamas tiek naudojimui viduje, tiek lauke.Tvirtas stalviršis: valgomojo stalas turi lentjuosčių dizaino stalviršį, tad jis bus puikia vieta valgymui ir tokiems dekoratyviems daiktams, kaip vazos ir vazoniniai augalai pasidėti.Lengvai valomas paviršius: aliejumi dengtas paviršius užtikrina, kad stalas yra lengvai valomas drėgna šluoste.Elegantiškas dizainas: lenktos lauko stalo kojelės papildo jo elegantišką dizainą. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalas, 200x79x75cm, impregnuota pušies...

Kaina 179,42 €
Atnaujinkite savo valgomojo zoną šiuo mediniu sodo stalu! Jis jūsų lauko erdvei suteiks elegancijos bei kaimiško žavesio. Kiemo stalas yra pagamintas iš impregnuotos pušies medienos, kuri suteikia jam patvarumo bei užtikrina, kad jis yra atsparus korozijai. Taigi, sodo valgomojo stalas tinkamas naudoti lauke. Turėdami šį kiemo stalą galėsite mėgautis valgydami po žvaigždėmis ar saulės spinduliais! Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalas, pilkas, 200x100x75cm, akacijos...

Kaina 300,30 €
Šis praktiško dizaino medinis sodo stalas puikiai tiks norint suteikti savo sodui, terasai ar kiemui kaimiško žavesio. Akacijos medienos masyvas: šis lauko stalas yra pagamintas iš akacijos medienos masyvo. Akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis.Tvirtas stalviršis: tvirtas stalo stalviršis puikiai tiks valgymui ir tokiems dekoratyviems daiktams, kaip vazos ar vazoniniai augalai pasidėti.Lengvai valomas: be to, aliejumi dengtas paviršius užtikrina, kad šis kiemo stalas yra lengvai valomas drėgna šluoste. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje. Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Stalas su stikliniu stalviršiu, rudas,...

Kaina 177,53 €
Šis stilingumą ir funkcionalumą sujungiantis madingas baro stalas su stikliniu stalviršiu neabejotinai taps jūsų sodo, kiemo ir bet kokios kitos gyvenamosios erdvės puošmena. Įvairioms oro sąlygoms atspari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Grūdinto stiklo stalviršis: stalviršis yra pagamintas iš grūdinto stiklo, tad jis lengvai valomas. Be to, jis suteikia puikią atramą, tad ant jo galėsite pasidėti savo gėrimus, užkandžius ir savo mėgstamas dekoracijas.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia bistro stalui tvirtumo ir stabilumo kasdieniam naudojimui lauke.Platus pritaikymas: nuostabaus dizaino smuklės stalas yra išties patrauklus, tad puikiai tiks bet kokioje aplinkoje. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sulankstomas sodo kavos staliukas, 40x40x40cm,...

Kaina 44,59 €
Ieškote kažko labiau rafinuoto ar baldo, papildysiančio jūsų lauko erdvę? Šis akacijos medienos masyvo kavos staliukas yra puikus pasirinkimas. Šis staliukas yra pagamintas iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus, patvaraus, natūralia aliejaus apdaila dengto akacijos medienos masyvo. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, ar lakavimas. Tvirtas lentjuosčių dizaino stalviršis suteikia vietos pasidėti užkandžiams, vaisių krepšeliams, dekoratyviems bei kitiems būtiniems daiktams. Be to, nenaudojant bei siekiant užtikrinti paprastą transportavimą ir laikymą, staliukas gali būti sulankstytas. Kavos staliuką yra lengva surinkti.

Sulankstomas sodo stalas, 160x85x75cm,...

Kaina 149,04 €
Šis medinis valgomojo stalas suteiks vakarėlių ar iškylų metu rengiamiems pietums bei bet kokios veikloms lauke elegancijos. Valgomojo stalas yra pagamintas iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus ir itin patvaraus eukalipto medienos masyvo. Aliejaus apdaila suteikia lygią išvaizdą, todėl jį paprasta valyti drėgna šluoste. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, stalas gali būti sulankstytas. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Staliukas su stikliniu stalviršiu, juodas,...

Kaina 58,97 €
Pasimėgaukite nuostabiu laiku sėdėdami prie šio arbatos staliuko. Jis taps išties praktiška ir patrauklia jūsų sodo ir kiemo detale. Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Stabilus rėmas: plienas – išskirtinai kieta ir tvirta medžiaga. Jis suteikia tvirtumo ir stabilumo. Milteliniu būdu dengta plieno danga sukuria apsauginį sluoksnį nuo nusidėvėjimo ir įtrūkimų.Praktiškas stalviršis: grūdinto stiklo stalviršis puikiai tiks savo įvairiems reikiamiems daiktams pasidėti ar išdėlioti. Jis gražus ir lengvai valomas.Vandeniui atsparus dizainas: pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, šis šoninis staliukas yra patvarus drėgmei ir lietui. Prireikus, ji taip pat gali būti lengvai valoma drėgna šluoste. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalas, 120x70x74cm, akacijos medienos...

Kaina 160,57 €
Šis ovalo formos valgomojo stalas išsiskiria kaimišku žavesiu ir bus puiki detalė jūsų lauko erdvei. Valgomojo stalas yra pagamintas iš aukštos kokybės akacijos medienos, tropinio kietmedžio, masyvo, kuris yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir itin patvarus. Aliejumi dengto paviršiaus dėka, stalas taip pat yra lengvai valomas drėgna šluoste. Nenaudojant ar siekiant sutaupyti vietos, drugelio formos stalas gali būti kompaktiškai sulankstytas. Šį stalą yra lengva surinkti.

Konsolinis sodo staliukas, 110x35x75cm,...

Kaina 190,82 €
Šis medinis konsolinis sodo staliukas sukurtas suteikti jūsų vidaus ir lauko erdvei unikalaus kaimiško stiliaus. Patvari medžiaga: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis.Stabilus rėmas: medinis konsolinio staliuko rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Daug vietos daiktams: lauko staliukas turi 1 lentyną ir 1 skyrių su durelėmis, kurie suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo įvairius kasdienius reikiamus daiktus.Praktiškos durelės: apsaugokite savo reikmenis nuo dulkių, paslėpę juos už sodo staliuko durelių. Įspėjimas:Norint išvengti nuvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliu. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalas, 110cm skersmens, akacijos...

Kaina 177,09 €
Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite malonia popietės arbata ir maistu su savo šeima ir draugais sėdėdami prie šio klasikinio medinio sodo stalo! Akacijos medienos masyvas: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis. Pagamintas iš akacijos medienos masyvo, šis kiemo baldas yra tinkamas tiek naudojimui viduje, tiek lauke.Tvirtas stalviršis: valgomojo stalas turi lentjuosčių dizaino stalviršį, tad jis bus puikia vieta valgymui ir tokiems dekoratyviems daiktams, kaip vazos ir vazoniniai augalai pasidėti.Lengvai valomas paviršius: aliejumi dengtas paviršius užtikrina, kad stalas yra lengvai valomas drėgna šluoste.Elegantiškas dizainas: lenktos lauko stalo kojelės papildo jo elegantišką dizainą. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo valgomojo stalas, juodas, 160x80x74cm,...

Kaina 132,93 €
Su šiuo sodo valgomojo stalu atnaujinkite savo valgomojo erdve! Jis jūsų lauko erdvei suteiks tiek elegantiško, tiek šiuolaikiško žavesio. Tvirtas rėmas: šis stalas valgomajam yra pagamintas iš milteliniu būdu dengto plieno rėmo, kuris suteikia jam tvirtumo ir stabilumo.Praktiškas stalviršis: lygus stalo stalviršis yra pagamintas iš lengvai drėgna šluoste valomo grūdinto plieno. Be to, ant tvirto stalviršio galėsite pasidėti maistą, gėrimus ir kitus dekoratyvius daiktus.Kvadratinės vamzdinės kojelės: šis sodo stalas turi milteliniu būdu dengto plieno kojeles, kurios užtikrina, kad jis yra itin stabilus ir patvarus. Pastaba:Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Sodo kavos staliukas, 110x110x45cm, akacijos...

Kaina 145,14 €
Mėgaukitės jaukia kavos pertraukėle su savo šeima ar draugais lauko erdvėje sėdėdami prie šio stilingo medinio kavos staliuko! Šis staliukas yra pagamintas iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus, patvaraus, natūralia aliejaus apdaila dengto akacijos medienos masyvo. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, ar lakavimas. Tvirtas lentjuosčių dizaino stalviršis suteikia vietos pasidėti užkandžiams, vaisių krepšeliams, dekoratyviems bei kitiems būtiniems daiktams. Svarbi pastaba: spalvos ir raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikiant unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kavos staliukas, 90x50x36cm, akacijos...

Kaina 83,57 €
Mėgaukitės jaukia kavos pertraukėle su savo šeima ar draugais lauko erdvėje sėdėdami prie šio stilingo medinio kavos staliuko! Šis staliukas yra pagamintas iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus, patvaraus, natūralia aliejaus apdaila dengto akacijos medienos masyvo. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, ar lakavimas. Tvirtas lentjuosčių dizaino stalviršis suteikia vietos pasidėti užkandžiams, vaisių krepšeliams, dekoratyviems bei kitiems būtiniems daiktams. Svarbi pastaba: spalvos ir raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikiant unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kavos staliukas, 50x35x36cm, akacijos...

Kaina 51,77 €
Mėgaukitės jaukia kavos pertraukėle su savo šeima ar draugais lauko erdvėje sėdėdami prie šio stilingo medinio kavos staliuko! Šis staliukas yra pagamintas iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus, patvaraus, natūralia aliejaus apdaila dengto akacijos medienos masyvo. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, ar lakavimas. Tvirtas lentjuosčių dizaino stalviršis suteikia vietos pasidėti užkandžiams, vaisių krepšeliams, dekoratyviems bei kitiems būtiniems daiktams. Svarbi pastaba: spalvos ir raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikiant unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Staliukas prie saulės gulto, 30x30x26cm,...

Kaina 28,81 €
Šis impregnuotos pušies medienos staliukas prie saulės gulto suteiks jūsų sodui ar kitai lauko erdvei kaimiško žavesio. Šis staliukas yra pagamintas iš puvimui atsparios ir itin patvarios impregnuotos pušies medienos, kuri užtikrina, kad jis itin tinka naudoti lauke. Medinis staliukas pasižymi tvirtu stalviršiu ant kurio ranka pasiekiamu atstumu galėsite pasidėti savo telefonus, akinius nuo saulės, gėrimus ir kitus mažus daiktus. Prašome atkreipti dėmesį, jog mediena yra natūrali medžiaga ir gali būti su nedideliais trūkumais.

Sodo valgomojo stalas, 280x90x75 cm, akacijos...

Kaina 314,02 €
Šis medinis valgomojo stalas suteiks jūsų sodui, terasai ar kiemui kaimiško žavesio! Šis lauko stalas yra pagamintas iš tankiais raštais pasižyminčio kietmedžio – akacijos medienos masyvo. Šis gražaus dizaino medinis stalas yra stabilus, patvarus ir patrauklus. Be to, išskirtinė meistrystė ir gražūs medienos raštai kiekvieną dalį šiek tiek išskiria vieną nuo kitos. Jo švarios linijos spinduliuoja kaimišku ir natūraliu žavesiu. Šis sodo stalas yra puikus stiliaus ir patvarumo derinys. Svarbi pastaba: spalvos gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikiant unikalumo. Atranka pristatymui yra atsitiktinė. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalas, juodas, 100x50x43/63cm, akacija...

Kaina 103,02 €
Šis švariomis bei paprastomis linijomis pasižymintis sodo stalas su mediniu pakeliamu stalviršiu bus puikiu pasirinkimu jūsų sodui, kiemui ir kitai lauko erdvei. Akacijos medienos masyvas: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis. Lauko stalo stalviršis yra pagamintas iš stabilios ir lengvai valomos akacijos medienos.Pakeliamas dizainas: kiemo stalo stalviršio aukščio reguliavimo mechanizmas užtikrina puikų aukštį rašymui, skaitymui ar gėrimui.Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Stabilus rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia valgomojo stalui tvirtumo ir stabilumo.Praktiškas stalviršis: tvirtas kavos staliuko stalviršis puikiai tiks maistui, gėrimams ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti. Gera žinoti: Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Kavos staliukas, 40x40x36cm, akacijos medienos...

Kaina 52,81 €
Šis stilingas medinis kavos staliukas taps puikia, ilgalaikį įspūdį sukuriančia jūsų sodo ir terasos detale! Akacijos medienos masyvas: šis lauko stalas yra pagamintas iš akacijos medienos masyvo. Akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis.Tvirtas stalviršis: šoninis staliukas turi tvirtą stalviršį, kuris puikiai tiks savo puodeliams, vazoms, vaisių dubenėliams ar dekoratyviems daiktams pasidėti.Lengvai valomas paviršius: kiemo staliuko paviršius yra lengvai valomas drėgna šluoste.Platus pritaikymas: staliukas gali būti naudojamas tiek viduje, tiek lauke kaip sodo staliukas, arbatos staliukas, šoninis staliukas, prie sofos pastatomas staliukas ir kt. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.

Kavos staliukas, 100x60x36cm, akacijos masyvas...

Kaina 90,04 €
Nuo šiol su mūsų kavos staliuku galite mėgautis atpalaiduojančiu laisvalaikiu su savo šeima ir draugais. Lauko staliukas yra skirtas suteikti jūsų kiemui, sodui ar terasai kaimiško žavesio. Staliukas yra pagamintas iš aliejumi dengto akacijos medienos masyvo, kuris yra atsparus įvairioms oro sąlygoms, patvarus ir lengvai valomas drėgna šluoste. Plieno rėmas užtikrina nepaprastą stabilumą, tvirtumą bei suteikia jam modernios išvaizdos. Praktiškas ir neužimantis daug vietos, mūsų staliukas puikiai tinka pastatyti prie sofos. Taigi, galite mėgautis nuostabia kavos pertraukėle. Staliuką taip pat lengva surinkti ir prižiūrėti.

Pakabinamas balkono stalas, 64,5x44x80cm,...

Kaina 53,17 €
Mūsų sulankstomas balkono staliukas pasižymi kaimišku žavesiu ir bus puiki detalė jūsų balkonui, terasai ar kiemui. Jis tarnaus kaip kavos staliukas gėrimams pasidėti arba kaip patogus darbinis stalviršis pasidėti įvairiems daiktams, tokiems kaip sodo įrankiai ar vazoniniai augalai. Pakabinamas staliukas gali būti pritvirtintas prie bet kokio paviršiaus ar turėklų. Pagamintas iš akacijos medienos masyvo ir padengtas natūralios spalvos aliejumi, mūsų pakabinamas staliukas yra patvarus, lengvai prižiūrimas ir atsparus įvairioms oro sąlygoms. Nenaudojant ir siekiant sutaupyti vietos, balkono staliukas gali būti sulankstytas. Terasos staliukas yra lengvai surenkamas. Prašome atkreipti dėmesį, jog mediena yra natūrali medžiaga ir gali būti su nedideliais trūkumais.

Sodo kavos staliukas, pilkas, 50x50x30cm,...

Kaina 55,74 €
Šis švariomis bei paprastomis linijomis pasižymintis kvadratinis sodo kavos staliukas bus puikiu pasirinkimu jūsų sodui, kiemui ir kitai lauko erdvei. Įvairioms oro sąlygoms atspari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Grūdinto stiklo stalviršis: stalviršis yra pagamintas iš grūdinto stiklo, tad jis lengvai valomas. Be to, jis suteikia puikią atramą, tad ant jo galėsite pasidėti savo gėrimus, užkandžius ir savo mėgstamas dekoracijas.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia kavos staliukui tvirtumo ir stabilumo kasdieniam naudojimui lauke. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Gaminys skirtas tik naudojimui lauke. Nelaikykite jo patalpose.Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kavos staliukas, 70x40x36cm, akacijos...

Kaina 71,71 €
Mėgaukitės jaukia kavos pertraukėle su savo šeima ar draugais lauko erdvėje sėdėdami prie šio stilingo medinio kavos staliuko! Šis staliukas yra pagamintas iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus, patvaraus, natūralia aliejaus apdaila dengto akacijos medienos masyvo. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, ar lakavimas. Tvirtas lentjuosčių dizaino stalviršis suteikia vietos pasidėti užkandžiams, vaisių krepšeliams, dekoratyviems bei kitiems būtiniems daiktams. Svarbi pastaba: spalvos ir raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikiant unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalas, 130x90x72cm, akacijos medienos...

Kaina 158,58 €
Šis valgomojo stalas pasižymi paprastu ir tiesiu dizainu, ir bus puikus pasirinkimas jūsų sodui, kiemui ar terasai. Jo paprasta elegancija pavers kiekvieną vakarienę - ypatinga. Šis valgomojo stalas pagamintas iš tvirtos akacijos medienos, todėl - itin stabilus ir ilgaamžis. Be to, glotnus paviršius su natūralios spalvos aliejaus danga yra lengvai valomas ir atsparus vandeniui. Šis išskleidžiamas stalas nenaudojamas gali būti sulankstytas ir užims nedaug vietos.

Sulankstomas bistro stalas, 55x54x71cm,...

Kaina 67,68 €
Šis sulankstomas bistro stalas taps praktiška bei dekoratyvia jūsų sodo, balkono ar kiemo detale. Patvari medžiaga: tikmedžio medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Jis buvo grūdintas, džiovintas krosnyje ir tuomet šlifuotas smulkiais grūdeliais dengtu švitriniu popieriumi, taip suteikiant jam nepaprastai lygią išvaizdą. Tikmedžio mediena žinoma dėl savo išskirtinio tvirtumo ir atsparumo įvairioms oro sąlygoms.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Sulankstomas dizainas: nenaudojant bei siekiant užtikrinti lengvą laikymą ir transportavimą, stalas gali būti paprastai sulankstytas. Pastaba:Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Sodo stalas, 85x75cm, akacijos medienos masyvas

Kaina 113,81 €
Ieškote kažko labiau rafinuoto ir baldo, kuris taps jūsų lauko erdvės puošmena? Šis sodo stalas bus puikiu pasirinkimu! Akacijos medienos masyvas: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis. Tvirtas stalviršis: šio medinio sodo stalo lentjuosčių dizaino stalviršis užtikrina tvirtą paviršių gėrimams, užkandžiams ir kt pasidėti. Įstrižos kojelės: įstrižos šio medienos masyvo sodo stalo kojelės suteikia tvirtumo ir stabilumo. Pastaba:Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalas, 160x90x75cm, akacijos medienos...

Kaina 187,34 €
Ieškote kažko labiau rafinuoto ir baldo, kuris taps jūsų lauko erdvės puošmena? Šis sodo stalas bus puikiu pasirinkimu! Akacijos medienos masyvas: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis. Tvirtas stalviršis: šio medinio sodo stalo lentjuosčių dizaino stalviršis užtikrina tvirtą paviršių gėrimams, užkandžiams ir kt pasidėti. Įstrižos kojelės: įstrižos šio medienos masyvo sodo stalo kojelės suteikia tvirtumo ir stabilumo. Pastaba:Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalai iš palečių, 2vnt., impregnuota...

Kaina 72,72 €
Pasimėgaukite savo lauko erdve sėdėdami prie šių impregnuotos pušies medienos sodo stalų iš palečių! Stalas yra pagamintas iš impregnuotos pušies medienos, kuri suteikia jam patvarumo bei užtikrina, kad jis yra atsparus įvairioms oro sąlygoms. Sodo stalas pasižymi tvirta konstrukcija ir nereikalauja daug priežiūros. Kartu su pagalvėlėmis (nepridedamos), jis gali būti naudojamas kaip otomanė, taip suteikiant jums ir jūsų svečiams didžiausio komforto. Be to, šis medinis stalas taip pat pasižymi moduliniu dizainu, tad yra visiškai pritaikomas ir paprastai judinamas iš vienos vietos į kitą, taip užtikrinant, kad jis tiks bet kurioje erdvėje. Prašome atkreipti dėmesį: mediena yra natūralus gaminys ir gali turėti šiek tiek trūkumų.

Sulankstomas sodo stalas, 120cm, akacijos...

Kaina 184,10 €
Ieškote kažko labiau rafinuotesnio ar papildysiančio jūsų lauko erdvę? Šis medinis stalas yra puikus pasirinkimas! Šis stalas yra pagamintas iš natūralia aliejaus apdaila dengto akacijos medienos masyvo, kuris užtikrina, kad jis yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir patvarus. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, ar lakavimas. Tvirtas lentjuosčių dizaino stalviršis yra lengvai valomas. Nenaudojant, galite jį paprastai sulankstyti.

Stalas su mediniu stalviršiu, pilkas,...

Kaina 161,39 €
Šis švariomis bei paprastomis linijomis pasižymintis sodo stalas su mediniu stalviršiu bus puikiu pasirinkimu jūsų sodui, kiemui ir kitai lauko erdvei. Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Stabilus rėmas: plienas – išskirtinai kieta ir tvirta medžiaga. Jis suteikia tvirtumo ir stabilumo.Medinis stalviršis: akacijos medienos masyvo stalviršis puikiai tiks gėrimams, maistui ir dekoracijoms pasidėti. Jis gražus ir lengvai valomas.Vandeniui atsparus dizainas: pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, šis gaminys yra patvarus drėgmei ir lietui. Prireikus, jis taip pat gali būti lengvai valomas drėgna šluoste. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kavos staliukas, 45x45x36cm, akacijos...

Kaina 58,64 €
Mėgaukitės jaukia kavos pertraukėle su savo šeima ar draugais lauko erdvėje sėdėdami prie šio stilingo medinio kavos staliuko! Šis staliukas yra pagamintas iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus, patvaraus, natūralia aliejaus apdaila dengto akacijos medienos masyvo. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, ar lakavimas. Tvirtas lentjuosčių dizaino stalviršis suteikia vietos pasidėti užkandžiams, vaisių krepšeliams, dekoratyviems bei kitiems būtiniems daiktams. Svarbi pastaba: spalvos ir raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikiant unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Konsolinis sodo staliukas, 80x35x75cm,...

Kaina 157,04 €
Šis medinis konsolinis sodo staliukas sukurtas suteikti jūsų vidaus ir lauko erdvei unikalaus kaimiško stiliaus. Patvari medžiaga: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis.Stabilus rėmas: medinis konsolinio staliuko rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Daug vietos daiktams: lauko staliukas turi 1 lentyną ir 1 skyrių su durelėmis, kurie suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo įvairius kasdienius reikiamus daiktus.Praktiškos durelės: apsaugokite savo reikmenis nuo dulkių, paslėpę juos už sodo staliuko durelių. Įspėjimas:Norint išvengti nuvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliu. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo stalas, baltas, 210x96x72cm, plastikas

Kaina 158,92 €
Šis įvairioms oro sąlygoms atsparus sodo stalas bus puikus pasirinkimas pietavimui gryname ore sode, terasoje ar stovyklavietėje. Dėka patvaraus plastiko, lauko valgomojo stalas yra atsparus įvairioms oro sąlygoms bei lengvai valomas. Stalas turi angą skėčiui nuo saulės, tad jį įstačius galėsite džiaugtis pavėsiu. Jis taip pat yra lengvas, todėl jį pajudinti iš vienos vietos į kitą nesukels jokių sunkumų. Surinkimas yra ypatingai paprastas.

Sodo stalas, žalios spalvos, 80x75x72cm,...

Kaina 78,51 €
Šis įvairioms oro sąlygoms atsparus sodo stalas bus puikus pasirinkimas pietavimui gryname ore sode, terasoje ar stovyklavietėje. Lauko valgomojo stalas yra pagamintas iš patvaraus plastiko, kuris užtikrina jo atsparumą įvairioms oro sąlygoms ir lengvą valymą. Stalas turi angą skėčiui nuo saulės, tad jį įstačius galėsite džiaugtis pavėsiu. Jis taip pat yra lengvas, todėl galėsite paprastai jį judinti iš vienos vietos į kitą.

Stalas su mediniu stalviršiu, pilkas,...

Kaina 118,69 €
Šis švariomis bei paprastomis linijomis pasižymintis sodo stalas su mediniu stalviršiu bus puikiu pasirinkimu jūsų sodui, kiemui ir kitai lauko erdvei. Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Stabilus rėmas: plienas – išskirtinai kieta ir tvirta medžiaga. Jis suteikia tvirtumo ir stabilumo.Medinis stalviršis: akacijos medienos masyvo stalviršis puikiai tiks gėrimams, maistui ir dekoracijoms pasidėti. Jis gražus ir lengvai valomas.Vandeniui atsparus dizainas: pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, šis gaminys yra patvarus drėgmei ir lietui. Prireikus, jis taip pat gali būti lengvai valomas drėgna šluoste. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo kavos staliukas, 110x60x45cm, akacijos...

Kaina 119,75 €
Mėgaukitės jaukia kavos pertraukėle su savo šeima ar draugais lauko erdvėje sėdėdami prie šio stilingo medinio kavos staliuko! Šis staliukas yra pagamintas iš įvairioms oro sąlygoms atsparaus, patvaraus, natūralia aliejaus apdaila dengto akacijos medienos masyvo. Kiekvienas gamybos žingsnis yra atliekamas itin kruopščiai, nesvarbu ar tai būtų poliravimas, ar lakavimas. Tvirtas lentjuosčių dizaino stalviršis suteikia vietos pasidėti užkandžiams, vaisių krepšeliams, dekoratyviems bei kitiems būtiniems daiktams. Svarbi pastaba: spalvos ir raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, taip kiekvienam iš jų suteikiant unikalumo; atranka pristatymui yra atsitiktinė. Pastaba: norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.

Bistro staliukas, antracito spalvos,...

Kaina 80,55 €
Sėdėdami prie mūsų sodo stalo, mėgaukitės nuostabia popietės arbata ar maistu su savo draugais! Šis stalas jūsų kiemui, terasai ir kitoms lauko erdvėms suteiks žavesio! Šis sodo stalas yra pagamintas iš patvaraus, įvairioms oro sąlygoms atsparaus, priežiūros nereikalaujančio ir kasdieniam naudojimui tinkamo plastiko. Lengvas dizainas užtikrina, kad šis stalas gali būti paprastai judinamas iš vienos vietos į kitą. Surinkti nereikia.

Kavos staliukas, 100x50x45cm, akacijos...

Kaina 91,92 €
Pasimėgaukite nuostabia popiete su savo šeima ir draugais sėdėdami prie šio medinio, žuvies kaulų rašto stalviršį turinčio medinio kavos staliuko! Akacijos medienos masyvas: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis.Stabilus rėmas: medinis sodo stalo rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Platus pritaikymas: šį ševrono dizaino stalviršį ir kampuotas kojeles turintį sodo staliuką galėsite naudoti patalpose, sode, kieme, vejoje, balkone, restorane ir kt.Elegantiškas dizainas: pasižymintis išskirtiniu įstrižiniu skersiniu lentjuosčių raštu, medinis kavos staliukas prikaustys visų žvilgsnius. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo valgomojo stalas, 200x90x74cm, akacijos...

Kaina 260,19 €
Šis sodo valgomojo stalas su žuvies kaulų rašto lentjuostėmis taps puikia, ilgalaikį įspūdį sukursiančia jūsų sodo ir terasos detale! Akacijos medienos masyvas: akacijos medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Akacijos mediena – tankus, tvirtas ir patvarus tropinis kietmedis.Stabilus rėmas: medinis valgomojo stalo rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Praktiškas stalviršis: tvirtas stalviršis puikiai tiks maistui, gėrimams ir kitiems dekoratyviems daiktams pasidėti.Elegantiškas dizainas: pasižymintis išskirtiniu įstrižiniu skersiniu lentjuosčių raštu, medinis valgomojo stalas prikaustys visų žvilgsnius. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sulankstomas bistro stalas, juodas,...

Kaina 61,75 €
Šis sulankstomas bistro stalas taps praktiška bei dekoratyvia jūsų sodo, balkono ar kiemo detale. Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Tvirtas rėmas: milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo.Sulankstomas dizainas: nenaudojant bei siekiant užtikrinti lengvą laikymą ir transportavimą, stalas gali būti paprastai sulankstytas. Pastaba:Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Sulankstomas stalas, rudos spalvos,...

Kaina 34,60 €
Šis sulankstomas stalas taps praktiška bei dekoratyvia jūsų sodo, balkono ar kiemo detale. Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Stabilus rėmas: plienas – išskirtinai kieta ir tvirta medžiaga. Jis suteikia sodo stalui tvirtumo ir stabilumo. Milteliniu būdu dengta plieno danga sukuria apsauginį sluoksnį nuo nusidėvėjimo ir įtrūkimų.Sulankstomas dizainas: nenaudojant bei siekiant užtikrinti lengvą laikymą ir transportavimą, stalas gali būti paprastai sulankstytas. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Stalas su mediniu stalviršiu, juodas,...

Kaina 159,53 €
Šis švariomis bei paprastomis linijomis pasižymintis sodo stalas su mediniu stalviršiu bus puikiu pasirinkimu jūsų sodui, kiemui ir kitai lauko erdvei. Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Stabilus rėmas: plienas – išskirtinai kieta ir tvirta medžiaga. Jis suteikia tvirtumo ir stabilumo.Medinis stalviršis: akacijos medienos masyvo stalviršis puikiai tiks gėrimams, maistui ir dekoracijoms pasidėti. Jis gražus ir lengvai valomas.Vandeniui atsparus dizainas: pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, šis gaminys yra patvarus drėgmei ir lietui. Prireikus, jis taip pat gali būti lengvai valomas drėgna šluoste. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Staliukas su mediniu stalviršiu, pilkas,...

Kaina 59,13 €
Pasimėgaukite nuostabiu laiku sėdėdami prie šio arbatos staliuko. Jis taps išties praktiška ir patrauklia jūsų sodo ir kiemo detale. Patvari medžiaga: PE ratanas, taip pat žinomas, kaip poliratanas, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir lengvai valomas. Jis išlieka gražus netgi laikant jį ilgesnį laiką lauke. Jis kur kas ekonomiškesnis nei kitos medžiagos bei pasižymi puikia kokybe, patogumu ir estetiška išvaizda.Stabilus rėmas: plienas – išskirtinai kieta ir tvirta medžiaga. Jis suteikia tvirtumo ir stabilumo. Milteliniu būdu dengta plieno danga sukuria apsauginį sluoksnį nuo nusidėvėjimo ir įtrūkimų.Praktiškas stalviršis: akacijos medienos masyvo stalviršis puikiai tiks savo įvairiems reikiamiems daiktams pasidėti ar išdėlioti. Jis gražus ir lengvai valomas.Vandeniui atsparus dizainas: pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, šis šoninis staliukas yra patvarus drėgmei ir lietui. Prireikus, ji taip pat gali būti lengvai valoma drėgna šluoste. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu. Pastaba:Siekiant užtikrinti, kad jūsų lauko baldas išliks gražus, rekomenduojame apsaugoti jį vandeniui atspariu uždangalu.

Sodo valgomojo stalas, juodas, 160x80x74cm,...

Kaina 139,26 €
Su šiuo sodo valgomojo stalu atnaujinkite savo valgomojo erdve! Jis jūsų lauko erdvei suteiks tiek elegantiško, tiek šiuolaikiško žavesio. Tvirtas rėmas: šis stalas valgomajam yra pagamintas iš milteliniu būdu dengto plieno rėmo, kuris suteikia jam tvirtumo ir stabilumo.Praktiškas stalviršis: lygus stalo stalviršis yra pagamintas iš lengvai drėgna šluoste valomo grūdinto plieno. Be to, ant tvirto stalviršio galėsite pasidėti maistą, gėrimus ir kitus dekoratyvius daiktus.Apskrito vamzdžio kojelės: šis sodo stalas turi milteliniu būdu dengto plieno kojeles, kurios užtikrina, kad jis yra itin stabilus ir patvarus. Pastaba:Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojama apsaugoti juos vandeniui atspariu uždangalu.Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Sodo stalas, juodas, 60x75cm, grūdintas...

Kaina 89,39 €
Sujungiantis stilių ir funkcionalumą, šis sodo stalas iš poliratano neabejotinai taps jūsų sodo, kiemo ar bet kokios kitos gyvenamosios erdvės puošmena. Pasižymintis poliratanu apvyniotu milteliniu būdu dengto plieno rėmu, lauko stalas yra patvarus. Be to, stalviršis yra pagamintas iš grūdinto stiklo, tad jis yra lengvai valomas. Lengva konstrukcija užtikrina, kad sodo stalas gali būti paprastai judinamas. Pastaba: Norėdami, jog jūsų lauko baldai tarnautų ilgą laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.Valymas: Naudokite švelnų muilo tirpaląLaikymas: Jei įmanoma, laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Jei gaminį laikysite lauke, apsaugokite jį vandeniui atspariu uždangalu. Po lietaus ar sningant, nuo plokščių paviršių nuvalykite vandens ar sniego perteklių ir juos išdžiovinkite. Norėdami išvengti drėgmės sukeliamos žalos, užtikrinkite pakankamą oro cirkuliaciją.

Sodo stalas su segtuko formos kojomis,...

Kaina 207,87 €
Su mūsų plaukų segtuko formos kojas turinčiu sodo stalu mėgaukitės nuostabiu maistu lauke su savo šeima ir draugais! Jis suteiks jūsų kiemui, sodui ar terasai kaimiško žavesio. Lauko valgomojo stalas turi aliejumi dengtą, įvairioms oro sąlygoms atsparaus ir itin patvaraus tropinio kietmedžio - akacijos medienos masyvo, stalviršį. Milteliniu būdu dengto metalo konstrukcija yra atspari korozijai ir rūdims. Ji taip pat suteikia stalui pramoninės išvaizdos.

Bistro staliukas, 55x54x71cm, akacijos...

Kaina 64,56 €
Mėgaukitės popietės arbata ar tiesiog kalbėkitės su savo draugais ar šeima lauko erdvėje sėdėdami prie šio medinio bistro staliuko! Šis lauko staliukas yra pagamintas iš tankiais raštais pasižyminčio kietmedžio – akacijos medienos masyvo. Šis gražaus dizaino sodo staliukas yra stabilus, patvarus ir patrauklus. Be to, išskirtinė meistrystė ir ryškūs medienos raštai kiekvieną dalį šiek tiek išskiria vieną nuo kitos. Plieno kojelės suteikia jam tvirtumo. Be to, ant paprastai valomo stalviršio galite pasidėti gėrimus, maistą ir kt. Nenaudojant bei siekiant sutaupyti vietos, staliuką galite sulankstyti.
Prekė pridėta į palyginimą.