×
  • −25%
  • Nauja
    Čiužinys Sergio - Čiužiniai

Puikus elastingumas, kūno formos palaikymas ir elegantiška išvaizda. Pagamintas remiantis dviejų pakopų spyruokline sistema, „Sergio“ čiužinys sukurtas reikliausiems klientams, kuriems rūpi sveikas ir regeneruojantis miegas kiekvieną naktį.

Nepaprasto elastingumo derinys, gautas naudojant dviejų tipų spyruokles. Apatiniame jo sluoksnyje buvo naudojama tradicinė Bonell spyruoklių sistema, ant kurios buvo pastatytos kišeninės spyruoklės su 7 kietumo zonomis. Abiejose pusėse ir tarp jų naudojami tarpikliai, apsaugantys konstrukciją nuo pažeidimų.

Papildydami modelį technologiškai pažangiomis putomis, dizaineriai sukūrė modelį, kuris atitinka nepaprastu komfortu garsėjančių kontinentinių lovų komfortą. Dėl išskirtinio aukščio (iki 31 cm) jis puikiai tiks vyresnio amžiaus žmonėms ir žmonėms, kurie nėra visiškai mobilūs - jiems bus lengviau atsikelti iš lovos. Užvalkalas su įsiūtomis termoelastinėmis putomis suteikia ne tik malonų komfortą, bet ir žavi dekoratyvine apdaila bei dygsniuotu audiniu.

 

 

>> Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą čiužinį! <<

  

Vidutinis pristatymo terminas

4 - 5 savaitės

Aukštis
31 cm
Čiužinio kietumas
H2 (vidutiniškai minkštas)
Čiužinio sudėtis
Bonell spyruoklės
Kišeninės spyruoklės
Lateksas
Termoelastinis porolonas
Čiužinio savybės
7 anatominės zonos
Antibakterinis
Ilgaamžis
Su ortopedinėmis savybėmis
Tinka alergiškiems
Kilmė
Europa
Garantija
24 mėn.

Panašios prekės (16):

Prekė pridėta į palyginimą.